آخرین اخبار

🔺حاجی دلیگانی: 🔹کسی که مسئول می شود باید نوکری مردم را بکند

✅در جلسه رسیدگی به مشکلات محله مسکن مهر شاهین شهر؛ 🔺حاجی دلیگانی: 🔹کسی که مسؤول می شود باید نوکری مردم را بکند 🔺نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی گفت: 🔹درنظام اسلامی کسی که مسؤول می شود موظف است نوکری مردم را بکند و به این نوکری هم افتخارکند. حاجی دلیگانی: […]

اشتراک گذاری
01 تیر 1398
کد مطلب : 38180

✅در جلسه رسیدگی به مشکلات محله مسکن مهر شاهین شهر؛
🔺حاجی دلیگانی:
🔹کسی که مسؤول می شود باید نوکری مردم را بکند
🔺نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی گفت:
🔹درنظام اسلامی کسی که مسؤول می شود موظف است نوکری مردم را بکند و به این نوکری هم افتخارکند.

حاجی دلیگانی:
کسی که مسؤول می شود باید نوکری مردم را بکند
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی گفت: درنظام اسلامی کسی که مسؤول می شود موظف است نوکری مردم را بکند و به این نوکری هم افتخارکند.
به گزارش شاهین پرس، حسینعلی حاجی دلیگانی امشب در نشست بررسی مشکلات منطقه مسکونی مهر شاهین شهربابیان این که درنظام اسلامی کسی که مسؤول می شود موظف است نوکری مردم را بکند و به این نوکی هم افتخارکند اظهارکرد: البته بیش تر مسؤولان همین موضوع را باور دارند و به خدمت گذاری به مردم افتخار می کنند.
وی بااشاره به این که برای برگزاری این نشست از مسؤولان دعوت کرده است تا با حضور شهروندان مسکن مهر ، مسائل و تقاضای این منطقه مسکونی را بررسی کنند خاطرنشان کرد: طرح مسکن مهر شاهین شهر با حدود ۱۲هزار جمعیت دیرتر از برخی از شهرهای کشور شروع شد اما با همت مسؤولان این شهربسیاری از مشکلات برطرف شده است.
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی اظهارداشت: فرمانداری شاهین شهر و میمه،مصوبات این جلسه را تا جلسه بعدی که درشهریور برگزارخواهدشد پیگیری می کند و نتایج را علاوه بر بنده به اطلاع ساکنان این منطقه مسکونی درحال پیشرفت خواهد رساند.
شهروندان مسکن مهر دراین نشست که با دعوت آقای حاجی از مسؤولان شهرستان شاهین شهر و میمه برگزارشد خواستار آن شدند که تاسیس موقت کلانتری ، طرح احداث راه دسترسی به اتوبان اصفهان – تهران، تکمیل طرح های مدرسه سازی، توسعه فضای سبز، نام گذاری جدید این شهرک، احداث واحد های نانوایی جدید دولتی، ایجاد ایستگاه تاکسی رانی، تکمیل طرح های فروشگاهی، تجهیز مرکز سلامت مسکن مهر و ساماندهی نرخ های رهن و اجاره خانه های استیجاری در منطقه در حال توسعه مسکن مهر احداث شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *