آخرین اخبار

در صحن علنی امروز مجلس؛♦️ بحث اصلاح ساختار بودجه که توسط مقام معظم رهبری (مدظله) مطرح شد به کجا رسید؟

حماسه سازان : در صحن علنی امروز مجلس؛ حسینعلی حاجی: ♦️ بحث اصلاح ساختار بودجه که توسط مقام معظم رهبری (مدظله) مطرح شد به کجا رسید؟ 🔺مباحث مهمی در این خصوص قرار بوده است مطرح شود ولی خبری از این لایحه نیست!! معیشت مردم، مسکن و اشتغال را باتوجه به ظرفیت های کشورمیتوان مرتفع کرد […]

اشتراک گذاری
20 خرداد 1398
کد مطلب : 38024

حماسه سازان :

در صحن علنی امروز مجلس؛
حسینعلی حاجی:
♦️ بحث اصلاح ساختار بودجه که توسط مقام معظم رهبری (مدظله) مطرح شد به کجا رسید؟
🔺مباحث مهمی در این خصوص قرار بوده است مطرح شود ولی خبری از این لایحه نیست!! معیشت مردم، مسکن و اشتغال را باتوجه به ظرفیت های کشورمیتوان مرتفع کرد ؛تکلیف را روشن کنید !
⬅️ پزشکیان (رییس وقت جلسه خطاب به معاون پارلمانی رئیس جمهور): آقای دکتر امیری ! این تذکر جناب آقای حاجی را مدنظر قرار دهید و پیگیری کنید.

 

===============

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان خواستار تسریع در ارائه لایحه اصلاح ساختار بودجه به مجلس شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۲۰ خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود با اشاره به بند ۷ ماده ۲۲ درباره رعایت اوقات قانونی، گفت: اصلاح ساختار بودجه در آذر ۹۷ توسط مقام معظم رهبری اعلام شد و دولت دو تغییر در لایحه ایجاد کرد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس در ادامه درباره این تغییرات اظهار داشت: دولت کف ۴۰۷ هزار میلیارد تومان و کف ۴۴۷ هزار میلیارد تومان قرار داد و این موضوع به مجلس آمد که رئیس مجلس ابتدای سال گفت در این موضوع هماهنگی ایجاد شده و قرار است ۴ ماه لایحه اصلاح ساختار بودجه به مجلس بیاید.

وی افزود: تاکنون ۲ ماه و نیم از آغاز سال، گذشته و مسائل بسیار مهمی در ساختار بودجه باید اصلاح می شد از جمله کاهش وابستگی به فروش نفت خام، جهت دهی ۱٫۸ تریلیون تومان نقدینگی، موضوع ۸۴۲ هزار میلیارد تومان یارانه، جهت گیری از مصرف گرایی به سمت تولید و ایجاد درآمدزایی برای مردم اما هنوز از این لایحه که می تواند باعث حل مشکلات مسکن و … شود، خبری نیست.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر خواستار رسیدگی سریع دولت به این موضوع شد./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *