آخرین اخبار

روز قدس باید روز آمادگى براى آزادسازى قدس باشد

بسم الله الرحمن الرحیم 💠 پیامبر اکرم (ص): هر کس فریاد مسلمانی را بشنود و به کمک اونشتابد مسلمان نیست. 🔸 روز قدس ، یادگار معمار بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی، روز تجدید اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت امت اسلام از آرمان قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین است. 🔸راهپیمایی روز […]

اشتراک گذاری
09 خرداد 1398
کد مطلب : 37894

بسم الله الرحمن الرحیم

💠 پیامبر اکرم (ص): هر کس فریاد مسلمانی را بشنود و به کمک اونشتابد مسلمان نیست.
🔸 روز قدس ، یادگار معمار بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی، روز تجدید اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت امت اسلام از آرمان قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین است.
🔸راهپیمایی روز قدس امسال همزمان با رفتار خبیثانه دولتمردان آمریکا و همراهی برخی حاکمان خودفروخته منطقه اهمیتی دوچندان دارد.
🔸تشدید فشار تحریم ها از یک سو و طرح مذاکره از سوی دیگر به ام القرای جهان اسلام با هدف تاثیرگذاری بر تحولات منطقه و در جهت راهبرد طرح ” معامله قرن” است.
🔸از این رو ملت شریف ایران اسلامی و امت اسلام و آزادیخواهان عالم باید پرشورتر به صحنه آمده و مخالفت خود را با سیاست‌های آمریکا که ریشه معضلات منطقه و جهان است فریاد بزنند.
🔸 به فضل الهی حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس خط بطلانی بر طرح” معامله قرن” کشیده و بازگشت قبله اول مسلمین به دامان اسلام و نابودی صهیونیسم را معجل خواهد کرد.

حسینعلی حاجی
نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی
۹خرداد۹۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *