آخرین اخبار

خباثت‌هایی آمریکا از اول انقلاب تاکنون است اما اخیراً این خباثت‌ها بیشتر شده است

♨️♨️ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه اهمیت روز جهانی قدس بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: خباثت‌هایی آمریکا از اول انقلاب تاکنون است اما اخیراً این خباثت‌ها بیشتر شده است که به گمان خود ملت ایران را خسته کنند. ⭕️ نماینده مردم […]

اشتراک گذاری
09 خرداد 1398
کد مطلب : 37890

♨️♨️ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه اهمیت روز جهانی قدس بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: خباثت‌هایی آمریکا از اول انقلاب تاکنون است اما اخیراً این خباثت‌ها بیشتر شده است که به گمان خود ملت ایران را خسته کنند.
⭕️ نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مردم ایران اسلامی باید پرشور و باشکوه‌تر از گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند تا دشمن را از امیدهای کاذب خود ناامید کنند.
🔵 وی گفت: اسرائیلی‌ها با ایجاد یک لابی آمریکایی و عربی به دنبال این هستند که پس از ۷۰ سال و اشغال سرزمین فلسطین این کار غیرقانونی خود را در سطح دنیا مشروعیت دهند.
🔴 حاجی دلیگانی با بیان اینکه برخی از کشورهای وابسته به آمریکا هم از این کار غیرقانونی حمایت می‌کنند، تصریح کرد: اگر موفق شوند که معامله قرن را انجام دهند قطعاً یک و میلیارد و ۷۰۰ میلیون مسلمان این کار غیرقانونی را نخواهند پذیرفت.
🔷 وی افزود: اسرائیل روزبه‌روز به سمت سقوط و نابودی می‌رود که نه‌تنها این دست‌وپا زدن‌ها نتیجه‌ای نخواهد داشت و به آن‌ها کمک نمی‌کند بلکه آن‌ها را زودتر به زباله‌دان تاریخ می‌رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *