آخرین اخبار

رئیس جمهور بهتر است بین مردم رفته و اوضاع آنها را از نزدیک مشاهده کند

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، بازی سیاسی و رسانه‌ای این روزها البته محدود به رفراندوم نیست و رئیس‌جمهور در بقچه خود سرگرمی‌های دیگری هم برای افکار عمومی داشته. روحانی در دیدار با فعالان رسانه‌ای گفت: «من روزانه نظرسنجی می‌کنم! در خیابان وقتی با ماشین می‌روم، تمام چهره‌های مردم را نگاه می‌کنم که چند نفر […]

اشتراک گذاری
08 خرداد 1398
کد مطلب : 37866

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، بازی سیاسی و رسانه‌ای این روزها البته محدود به رفراندوم نیست و رئیس‌جمهور در بقچه خود سرگرمی‌های دیگری هم برای افکار عمومی داشته. روحانی در دیدار با فعالان رسانه‌ای گفت: «من روزانه نظرسنجی می‌کنم! در خیابان وقتی با ماشین می‌روم، تمام چهره‌های مردم را نگاه می‌کنم که چند نفر لبخند دارند، چند نفر عصبانی هستند و چند نفر قیافه‌شان گرفته است… به هر شهری می‌روم خودم نظرسنجی می‌کنم، نگاه آدم‌ها را نسبت به خودم. نگاه کسی را که با محبت نگاه می‌کند، با تشکر نگاه می‌کند یا آنکه نقد دارد.»
حسینعلی حاجی‌دلیگانی، عضو کمیسیون بودجه مجلس در واکنش به این اظهارات گفت: این صحبت‌ها کاملاً غیرکارشناسانه است و نشان می‌دهد که دولت بدون منابع کارشناسی عمل کرده و اقداماتش غیرتخصصی است، وی اظهار کرد: آقای روحانی باید بداند که بالاشهر تهران همه ایران نیست و مردم در حال حاضر با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه روحانی نشان داد که از احوالات واقعی جامعه خبر ندارد، متذکر شد: رئیس جمهور بهتر است بین مردم رفته و اوضاع آنها را از نزدیک مشاهده کند و با استفاده از مشاوران باتجربه و نیروهای توانا به حل مشکلات آنها بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *