آخرین اخبار

قیمت خرید تضمینی گندم باید اصلاح شود

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار گفت: در حالی قیمت هر کیلو گندم، هزار و ۷۵۰ تومان برای خرید تضمینی اعلام شده است که در بازار آزاد هر کیلو ۲ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌شود. حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به تذکرات کتبی خود به وزیر جهاد کشاورزی […]

اشتراک گذاری
27 اردیبهشت 1398
کد مطلب : 37684

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار گفت: در حالی قیمت هر کیلو گندم، هزار و ۷۵۰ تومان برای خرید تضمینی اعلام شده است که در بازار آزاد هر کیلو ۲ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌شود.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به تذکرات کتبی خود به وزیر جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی اظهار داشت: ایجاد سالن اعلام بار در اصفهان جهت ایفا حقوق رانندگان کامیون و حذف دلالان از این قیمت‌گذاری ضروری است.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار پیرامون تذکرش به وزیر جهاد و کشاورزی خاطرنشان کرد: در حالی قیمت هر کیلو گندم، هزار و ۷۵۰ تومان برای خرید تضمینی اعلام شده است که در بازار آزاد هر کیلو ۲ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌شود.

وی ادامه داد: لازم است قیمت خرید تضمینی به نحوی تعیین شود که منافع و حقوق کشاورزان تأمین و تمایل به فروش گندم به دولت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *