آخرین اخبار

قطار سریع‌السیر تهران-اصفهان و مردم شریف بخش میمه محور تذکر آقای حاجی به وزیر راه وشهرسازی

حماسه سازان : قطار سریع‌السیر تهران-اصفهان و مردم شریف بخش میمه محور تذکر جناب آقای حاجی به وزیر راه وشهرسازی حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت ایجاد سالن اعلام بار جهت عدم تضعیف حقوق رانندگان کامیون و حذف دلالان از این قیمت بارگذاری. احداث […]

اشتراک گذاری
24 اردیبهشت 1398
کد مطلب : 37647

حماسه سازان :

قطار سریع‌السیر تهران-اصفهان و مردم شریف بخش میمه محور تذکر جناب آقای حاجی به وزیر راه وشهرسازی

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت ایجاد سالن اعلام بار جهت عدم تضعیف حقوق رانندگان کامیون و حذف دلالان از این قیمت بارگذاری. احداث ایستگاه قطار سریع السیر تهران اصفهان در بخش میمه و ایجاد یک دهنه پل برای اهالی این منطقه یک ضرورت است. عدم انجام آن موجب نارضایتی عمومی می‌شود.

به وزارت بهداشت و درمان: ضمن تشکر از مواضع شفاف و صریح جناب عالی در خصوص مبارزه با رانت و فساد در حوزه دارو لازم است ضمن عملیاتی کردن وعده‌های داده شده نتیجه آن را به مردم گزارش کنید.

به وزیر جهاد کشاورزی: در حالی که قیمت خرید تضمینی گندم را ۱,۷۵۰ تومان اعلام کرده اید در بازار آزاد ۲,۲۰۰ تومان خریداری می‌شود. لازم است قیمت خرید تضمینی به نحوی تنظیم شود که منافع کشاورزان تأمین شود.

به وزیر اقتصاد: در پاسخ تذکر نمایندگان مردم رسماً اعلام می‌کنید که شرکت صنایع شیمیایی دام در لیست واگذاری به بخش خصوصی نیست ولی در عمل مراحل واگذاری را به صورت مبهم دنبال می‌کنید. علت این پنهان کاری‌ها چیست منافع چه کسانی در این واگذاری‌ها قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *