آخرین اخبار

🔼سیاست غلط بانکی درگذشته عامل افزایش افسارگسیخته نقدینگی در کشور بوده است.

حماسه سازان : 💠صبح امروز و درحوزه علمیه شهید بهشتی اصفهان حاجی دلیگانی: 🔼سیاست غلط بانکی درگذشته عامل افزایش افسارگسیخته نقدینگی در کشور بوده است. 🔼کشور به نمایندگان انقلابی در دوره یازدهم مجلس نیاز دارد. 🔼تفکرات لیبرالی در برخی از مسئولان، به مشکلات اقتصادی دامن زده است. 🔼پیشتر به دستگاه های انتظامی و امنیتی درخصوص […]

اشتراک گذاری
09 اردیبهشت 1398
کد مطلب : 37410

حماسه سازان :

💠صبح امروز و درحوزه علمیه شهید بهشتی اصفهان
حاجی دلیگانی:
🔼سیاست غلط بانکی درگذشته عامل افزایش افسارگسیخته نقدینگی در کشور بوده است.

🔼کشور به نمایندگان انقلابی در دوره یازدهم مجلس نیاز دارد.

🔼تفکرات لیبرالی در برخی از مسئولان، به مشکلات اقتصادی دامن زده است.

🔼پیشتر به دستگاه های انتظامی و امنیتی درخصوص تبلیغات خشونت و فروش اسلحه در فضای مجازی هشدار داده بودیم.

🔼برخی از افراد و جریانات خارج از مجلس بر آرای نمایندگان تاثیر می گذارند.

=====================

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حسینعلی حاجی دلیگانی صبح امروز در اجتماع طلاب  شهید بهشتی اصفهان اظهار کرد: پدیده دورنگی در برخی از مسؤولان و ازجمله در برخی از نمایندگان مجلس به کشور خسارت زده است.

عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس افزود: برخی از مسؤولان در جامعه یک‌جور صحبت می‌کنند اما وقتی پای تصمیم‌گیری پیش می‌آید به گونه دیگری خلاف صحبت‌های خود تصمیم‌گیری می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: این شیوه رفتاری مسؤولان که به خاطر کسب منافع فردی و جناحی و حزبی است، شیوه انقلابی نیست که و به‌ یقین مورد قبول جامعه نیزنخواهدبود.

حاجی دلیگانی ادامه داد: در مورد استیضاح برخی از وزرا در مجلس و یا تصویب برخی از لوایح و طرح‌ها در صحن مجلس شورای اسلامی نیز برخی از نمایندگان دچار دورنگی در رفتار و گفتار شده‌اند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رأی برخی از نمایندگان را افراد و جریانات خارج از مجلس با اعمال فشار تحت تاثیر قرار داده تغییر می‌دهند.

وی اضافه کرد: برخی از افراد صاحب نفوذ و یا جریانات در دولت و خارج از دولت به فلان نماینده می‌گویند که اگر این‌چنین رأی ندهی اعتبار فلان طرح عمرانی حوزه انتخابیه  شما قطع می‌شود و بدین طریق آرای مجلس را به نفع خود و یا جریان حزبی تغییر می‌دهند.

این عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: مجلس به نمایندگان انقلابی نیاز دارد تا باقدرت و سرعت به رفع مشکلات کشور اقدام کنند و هریک از نمایندگان الگویی همچون شهید مدرس برای ملت ایران باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *