آخرین اخبار

آقای حاجی در گفتگو با دانا؛ قوه قضاییه باید علیه خبرسازی یاشار سلطانی اعلام جرم کند

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: قوه قضاییه به عنوان مرجع اصلی رسیدگی به این دست از موضوعات باید در این قضیه ورود کند و علیه این اقدام و فرد خاطی اعلام جرم نماید. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس و عضو […]

اشتراک گذاری
06 اردیبهشت 1398
کد مطلب : 37362

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: قوه قضاییه به عنوان مرجع اصلی رسیدگی به این دست از موضوعات باید در این قضیه ورود کند و علیه این اقدام و فرد خاطی اعلام جرم نماید.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص کلیپ منتشر شده ای از سوی یاشار سلطانی فعال رسانه ای اصلاح طلب که مدعی بود محمد سرافراز رئیس سابق صداوسیما از کشور فرار کرده است در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: اتهاماتی از این دست که دستمایه خبرسازی های شبکه های معاند و ضد انقلاب بیگانه می شود امری مرسوم و شایع است که از این شبکه ها بعید نیست، این ها با سوءاستفاده از این دست شایعات و خبرها سعی می کنند که به نظام اسلامی حمله کرده و چهره آن را مخدوش سازند.

وی افزود: کارگزاران نظام اسلامی باید به گونه ای عمل کنند که راه هرگونه سوءاستفاده را به دشمن ندهند.

حاجی دلیگانی در پایان گفت: قوه قضاییه به عنوان مرجع اصلی رسیدگی به این دست از موضوعات باید در این قضیه ورود کند و علیه این اقدام و فرد خاطی اعلام جرم نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *