آخرین اخبار

🔶آقای حاجی صبح امروز از شرکت همگام خودرو آسیا بازدید کرد.

حماسه سازان : 🔶نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز از شرکت همگام خودرو آسیا بازدید کرد. ✅هم اکنون – جلسه جناب آقای حاجی با مدیران شرکت همگام خودرو آسیا پنجشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۹۸ ⭕⭕ خودروسازان، بهای خودرو را هر روز با افزایش نرخ […]

اشتراک گذاری
05 اردیبهشت 1398
کد مطلب : 37355

حماسه سازان :

🔶نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز از شرکت همگام خودرو آسیا بازدید کرد.

✅هم اکنون – جلسه جناب آقای حاجی با مدیران شرکت همگام خودرو آسیا
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۹۸

⭕⭕ خودروسازان، بهای خودرو را هر روز با افزایش نرخ عرضه می‌کنند ولی بهای کار قطعه سازان را با نرخ قبل و تا دوسال به تاخیر انداخته است.
🔴🔵 به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از گسترش‌نیوز، وی صبح امروز درحاشیه بازدید از همگام خودرو آسیا در شهرک صنعتی علویجه، با اظهار تاسف شدید از تادیل ۳۰۰ فرصت شغلی در بهار امسال در این شرکت گفت: متاسفانه خودروسازان بزرگ کشور با رفتار و مناسبات اقتصادی خود، موجب بیکاری در این حجم وسیع شدند که ما از وزیر صمت تقاضای تسریع در رسیدگی به تخلفات این خودروسازان داریم.وی گفت: خودروسازان، بهای خودرو را هر روز با افزایش نرخ عرضه می‌کنند ولی بهای کار قطعه سازان را با نرخ قبل و تا دوسال به تاخیر انداخته است.
🔵 حاجی با تعبیر «بیعاری خودروسازان بزرگ در کشور» افزود: متاسفانه رفتار خودروسازان جز دلسردی مردم و بحران‌های اجتماعی و اقتصادی، امیدی در دل تولید‌کننده و مصرف‌کننده نمی‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *