آخرین اخبار

دفاع از حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در صحن علنی امروز مجلس؛

دفاع از حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در صحن علنی امروز مجلس؛ 🔶 حسینعلی حاجی: 🔷 مدتهاست مرکز پژوهشها بسته پیشنهادی برای عبور از مشکلات اقتصادی آورده لازم بوده دولت را دعوت کنیم برای اجرایی کردن این برنامه ها اگر نامه ای هم نیاز داشت خدمت شما تقدیم میکنیم. ✅ اجرای ماده ۱۲ قانون برنامه ششم […]

اشتراک گذاری
02 اردیبهشت 1398
کد مطلب : 37338

دفاع از حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در صحن علنی امروز مجلس؛
🔶 حسینعلی حاجی:
🔷 مدتهاست مرکز پژوهشها بسته پیشنهادی برای عبور از مشکلات اقتصادی آورده لازم بوده دولت را دعوت کنیم برای اجرایی کردن این برنامه ها اگر نامه ای هم نیاز داشت خدمت شما تقدیم میکنیم.
✅ اجرای ماده ۱۲ قانون برنامه ششم توسعه کل کشور چرا اجرا نمی شود؟ برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان کارگر تصمیمی در بودجه ۹۸ گرفته نشد!! برای لشکری و کشوری تصمیماتی اخذ شد ولی برای این عزیزان علیرغم اینکه دوسال است قانون برنامه ششم مصوب شده ولی اجرایی نشده…
⬅ پزشکیان(رئیس وقت جلسه): پیشنهادتان را بدهید ما پیگیری می کنیم.

حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:
چرا طرح های مرکز پژوهش های مجلس برای اصلاح وضعیت اقتصادی عملیاتی نمی شود

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس خطاب به هیات رئیسه مجلس خواستار پیگیری اجرای طرح های ارائه شده توسط مرکز پژوهش های مجلس در جهت اصلاح وضعیت اقتصادی از طریق دولت شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۲ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به هیات رئیسه مجلس، گفت: مدت ها است که مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی یک بسته مناسب برای عبور از مشکلات اقتصادی کشور ارائه داده که لازم بود مسئولان دولت را دعوت کنیم تا طرح های ارائه شده از سوی مرکز پژوهش ها را اجرا کنند چرا که این طرح ها برنامه هایی برای اصلاح وضعیت اقتصادی هستند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به مسعود پزشکیان که ریاست صحن را برعهده داشت، ضمن درخواست پیگیری این مهم، افزود: اگر نیاز باشد ما در جهت تحقق این مهم پیشنهاد کتبی ارائه خواهیم داد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اجرای ماده ۱۲ قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر متناسب سازی حقوق بازنشستگان برای تمام نیروهای کشوری و لشگری اعمال شد و تنها در این مورد به کارگران توجهی نشده است و این در حالی است که دو سال از تصویب این قانون گذشته اما همچنان برای این قشر اجرا نشده است.

در ادامه مسعود پزشکیان در پاسخ به وی تاکید کرد که شما پیشنهاد ارائه دهید، ما نیز قطعا آن را پیگیری خواهیم کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *