آخرین اخبار

طرح ارائه شده متناسب با اقدام آمریکا نیست/ برد موشک ها به بیش از ۲ هزار کیلومتر تقویت شود

مخالفان کلیات طرح اقدام متقابل ایران علیه اعلام نام سپاه به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا بر ناکافی بودن طرح ارائه شده معتقد بودند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه ۲۷ فروردین) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با کلیات طرح اقدام متقابل ایران […]

اشتراک گذاری
27 فروردین 1398
کد مطلب : 37262
مخالفان کلیات طرح اقدام متقابل ایران علیه اعلام نام سپاه به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا بر ناکافی بودن طرح ارائه شده معتقد بودند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه ۲۷ فروردین) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با کلیات طرح اقدام متقابل ایران علیه اعلام نام سپاه به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا گفت: آنگونه که باید این طرح قوی نیست، به نظر می رسد گزارشی تهیه شده و به دیپلماسی پارلمانی شبیه است تا یک اقدام متقابل که آنها را پشیمان کند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه می دانیم آمریکا برخلاف قوانین بین المللی در سال های گذشته نیروی قدس سپاه را تروریستی اعلام کرد، ادامه داد: اگر امروز سازمان سپاه را در لیست تروریستی قرار داده اند، انتظار بود ما نیز کل ارتش آمریکا را در لیست تروریستی به عنوان نقطه هدف قرار می دادیم.

وی با اشاره به اینکه در این طرح باید اختیار کامل به سپاه و دیگر نیروهای مسلح می دادیم تا اگر آنها قصد داشته باشند اقدامی علیه ما انجام دهند، نیروهای مسلح ما نیز اقدامات متقابلی داشته باشند، اضافه کرد: هر جایی که ببینیم ملت و منافع ما را مورد هدف قرار می دهند، باید آنها را نابود کنیم، باید توان موشکی را به بیش از ۲ هزار کیلومتر افزایش دهیم تا آنها را در قلب کاخ سفید هدف بگیریم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: واقعه طبس را هیچگاه فراموش نکنیم و بدانیم که خدا پشتیبان ما است و در آینده نیز چنین شرایطی وجود دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *