آخرین اخبار

ضعف دولت در تامین معیشت مردم بدترین اتفاق سال ۹۷

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: بدترین رویداد سال گذشته ضعف قوه مجریه در تامین معیشت و حل مشکلات اقتصادی و اشتغال مردم تلقی می شود. حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  و عضو کمیسیون برنامه و بودجه، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، فسادزدایی را […]

اشتراک گذاری
13 فروردین 1398
کد مطلب : 37001

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: بدترین رویداد سال گذشته ضعف قوه مجریه در تامین معیشت و حل مشکلات اقتصادی و اشتغال مردم تلقی می شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  و عضو کمیسیون برنامه و بودجه، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، فسادزدایی را اولویت مجلس در سال ۹۸ برشمرد و اظهار داشت: به نظرم مجلس باید همه کارهایش را کنار بگذارد و از قوانینی که فساد را تشدید می کنند، جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه مجلس نتوانست وظیفه نظارتی خود را به نحو احسن اعمال کند، افزود: متاسفانه هیات رییسه مجلس وظایفش را به درستی انجام نداد و شان مجلس را پایین آورد. وقتی که شان مجلس پایین بیاید، مجلس نمی تواند حرف حق را به خوبی بیان کند.

حاجی دلیگانی در توصیف بهترین و بدترین اتفاق سال ۹۷، خاطرنشان کرد: بهترین اتفاق حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و بدترین رویداد هم ضعف قوه مجریه در تامین معیشت و حل مشکلات اقتصادی و اشتغال مردم در سال گذشته تلقی می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *