آخرین اخبار

✍️حاجی دلیگانی، از نامه تقدیر نمایندگان از رهبر معظم انقلاب به خاطر انتصاب آیت‌الله رئیسی به ریاست قوه قضائیه خبر داد.

✍️«حاجی دلیگانی»، نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از نامه تقدیر نمایندگان از رهبر معظم انقلاب به خاطر انتصاب آیت‌الله رئیسی به ریاست قوه قضائیه خبر داد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: نمایندگان […]

اشتراک گذاری
19 اسفند 1397
کد مطلب : 36788

✍️«حاجی دلیگانی»، نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از نامه تقدیر نمایندگان از رهبر معظم انقلاب به خاطر انتصاب آیت‌الله رئیسی به ریاست قوه قضائیه خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: نمایندگان در نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب از ایشان به خاصر انتصاب آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضائیه تقدیر و تشکر کردند.

وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: این نامه تاکنون به امضای حدود ۲۰۰ نفر از نمایندگان رسیده که هم‌چنان امضاهای آن رو به افزایش است.

متن نامه نمایندگان بدین شرح است:

محضر مبارک حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای؛ رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی)

سلام علیکم؛

قوه قضائیه دارای ارزش، احترام و جایگاه والایی در نظام اسالمی و جامعه بشری است. اعتباری که شهید مظلوم حضرت آیت‌الله دکتر بهشتی، اولین مسئول دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران با اهدای خون پاکش تضمین نمود. شهدای متعددی در قوه قضائیه در راه اقامه قسط و عدل جانشان را نثار کردند تا آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان آورند.

انتصاب شایسته حضرت آیت‌الله رئیسی در جایگاه ریاست قوه عدلیه با تدبیر حکیمانه حضرتعالی امید و شعف را به جامعه گسیل داشت. ایشان دارای شخصیتی وزین، مردم‌دار، انقلابی و ساده‌زیست بوده و شناخت کامل و حسن سابقه در قوه قضائیه کمک شایان توجهی در پیشبرد امور خواهد داشت. توصیه‌های اثربخش حضرتعالی که نشان از درایت و عمق شناخت معظم‌له از مسائل، تنگناها و ظرفیت‌های قوه قضائیه است در صورت اجرای دقیق و کامل می‌تواند گره‌گشای مشکلات جامعه باشد. این توصیه‌های مترقی در تدوین و اجرای سند تحول قوه قضائیه بایستی به عنوان اصول اولیه مدنظر قرار گیرد.

در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب از رئیس جدید قوه قضائیه انتظار داریم از ظرفیت‌های جوانان نخبه، متعهد و مؤمن به نظام و انقلاب استفاده نموده و برای ریشه‌کنی کامل فساد از جامعه تلاش قاطعانه نمایند.

جا دارد از مساعی و خدمات ارزنده حضرت آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس سابق قوه قضائیه که از شخصیت‌های ارزنده نظام هستند قدردانی نموده و برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی توفقی مسئلت نمائیم.

سلامتی و دوام عمر حضرتعالی و شادی روح حضرت امام خمینی‌(ره) را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *