آخرین اخبار

🔺حاجی: ما چرا در مجلس برای گرانی کاری نمی کنیم؟

حماسه سازان : 🔺حاجی دلیگانی: ما چرا در مجلس برای گرانی کاری نمی کنیم؟ 🔺مطهری: پیشنهاد مطرح شد قرار شد بعدا/ فعلا گرفتار بودجه هستیم نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس گفت: به جای بررسی طرح استانی شدن انتخابات که در شرایط فعلی ضرورت ندارد، لازم است مجلس جلسه‌ای را برای […]

اشتراک گذاری
19 اسفند 1397
کد مطلب : 36781

حماسه سازان :

🔺حاجی دلیگانی: ما چرا در مجلس برای گرانی کاری نمی کنیم؟

🔺مطهری: پیشنهاد مطرح شد قرار شد بعدا/ فعلا گرفتار بودجه هستیم

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس گفت: به جای بررسی طرح استانی شدن انتخابات که در شرایط فعلی ضرورت ندارد، لازم است مجلس جلسه‌ای را برای بررسی علت گرانی‌ها تشکیل دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: در پایان سال هستیم و مجلس در حال بررسی طرح استانی شدن انتخابات است که ضرورت چندانی ندارد.

وی با اشاره به اینکه باید در نظر بگیریم که مردم که صدای ما را از رادیو می‌شنوند چه قضاوتی درباره دستور کارهای مجلس می‌کنند، افزود: مردم در حوزه‌های انتخابیه از ما علت گرانی‌ها را می‌پرسند اما پاسخ قانع کننده‌ای برای آنان نداریم.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس تصریح کرد: قیمت گوشت گوسفندی کیلویی ۱۲۵ هزار تومان شده است و چندین بار گفته ایم که مجلس در این باره جلسه‌ای را برگزار کند که به آن توجه نشد.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: همچنین اولویت ستاد تنظیم قیمت‌ها، تهران است و با این وجود ما چه جوابی به مردم شهرستان‌ها بدهیم؟

علی مطهری که ریاست جلسه را به عهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: پیشنهاد شما در جلسه هیئت رئیسه مطرح شده است اما از آنجایی که اکنون زمان بررسی بودجه در مجلس است، قرار شد بعداً در این خصوص جلسه‌ای تشکیل شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *