آخرین اخبار

کانون های مساجد آموزش دهنده افرادی در طراز انقلاب اسلامی هستند

حاجی دلیگانی با بیان اینکه کانون های مساجد آموزش دهنده افرادی در طراز انقلاب اسلامی هستند، گفت: اگر فعالیتی در بخش مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن انجام شده است عمدتا مربوط به این کانون هاست که توانسته اند به خوبی جوانان را جذب کنند. «حسینعلی حاجی دلیگانی» در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری […]

اشتراک گذاری
11 اسفند 1397
کد مطلب : 36653

حاجی دلیگانی با بیان اینکه کانون های مساجد آموزش دهنده افرادی در طراز انقلاب اسلامی هستند، گفت: اگر فعالیتی در بخش مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن انجام شده است عمدتا مربوط به این کانون هاست که توانسته اند به خوبی جوانان را جذب کنند.

«حسینعلی حاجی دلیگانی» در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان با تقدیر از فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: فعالیت کانون های فرهنگی هنری کشور کاملا ضروری و لازم است، در راس این کانون ها انسان های دارای ایده و خلاقی حضور دارند که در جهت تربیت نسل انقلاب موثر واقع شده اند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کانون های مساجد آموزش دهنده افرادی در طراز انقلاب اسلامی هستند، ادامه داد: اگر می بینیم داوطلبانی با عنوان مدافعان حرم در کشور وجود دارند و جوانان انقلابی در عرصه های مختلف در کشور فعالیت می کنند همه اینها برخواسته از فعالیت این کانون هاست. این جوانان با فعالیت این کانون ها جذب مسجد شدند و با ایده و خلاق برای حفظ ارزش های انقلاب و نظام تربیت شدند.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر فعالیتی در بخش مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن انجام شده است عمدتا مربوط به این کانون هاست که توانسته اند به خوبی جوانان را جذب کنند.

وی تاکید کرد: البته ما معتقدیم که بودجه و اعتبارات این کانون ها با توجه به فعالیت گسترده ای که در سطح کشور دارند بسیار کم و ناچیز است و دست شان تقریبا خالی است و این بودجه و اعتبار حداقل های آنها را تامین می کند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: متاسفانه در مجلس در این سال های اخیر در بخش توجه به اعتبارات فرهنگی کوتاهی شده است این در حالی است که فرهنگ همانند اقتصاد و معیشت مردم برای کشور امری لازم و ضروری است، به هر حال ما باید نسلی را تربیت کنیم که آینده و سرنوشت کشور را به آنها بسپاریم پس لازم است به امور فرهنگی در بخش اعتبارات توجه ویژه داشته باشیم./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *