آخرین اخبار

آقای حاجی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری چشم برخوار:

به گزارش چشم برخوار؛ نماینده مردم برخوار شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری چشم برخوار در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکنون اقدامی برای اجرا و بررسی بیانیه مقام معظم رهبری در سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی داشته اند؟ گفت: […]

اشتراک گذاری
07 اسفند 1397
کد مطلب : 36594

به گزارش چشم برخوار؛ نماینده مردم برخوار شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری چشم برخوار در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکنون اقدامی برای اجرا و بررسی بیانیه مقام معظم رهبری در سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی داشته اند؟ گفت:
به دلیل اینکه تمرکز نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر روی جمع بندی بودجه سال ۱۳۹۸ است، تاکنون به این موضوع ورود نکرده اند.
حسینعلی حاجی دلیگانی در ادامه اظهار کرد: در واقع این بیانیه یک برنامه راهبردی برای ادامه مسیر انقلاب پس از گذشت چهل سال از آن است .
وی ادامه داد: نسل اول و دوم انقلاب را به پیروزی و تثبیت رساندند و تا امروز از آن دفاع و پاسداری کرده اند البته این دو نسل اشتباهات و خطاهایی داشتند و خالی از اشتباه و خطا نبوده اند و در هر صورت این امانت را به اینجا رسانده اند.
این نماینده مجلس خاطر نشان کرد:مقام معظم رهبری با این بیانیه ادامه روند اجرایی مسیر انقلاب را به دوش جوانان نسل چهارم و پنجم انقلاب گذاشتند که آنها به عرصه بیایند و بر اساس خودباوری، ایمان، تلاش و روحیه انقلابی مسیر انقلاب و نظام اسلامی را پیش ببرند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: دیدگاه ما این است که نسل فعلی و جوانان ما نسلی هستند که انقلاب را به خوبی درک کرده‌اند و به لحاظ انگیزشی و روحیه انقلابی ممتاز تر از نسل اول و دوم هستند و در این چند سال اخیر این موضوع را به خوبی به نمایش گذاشته اند .
حاجی دلیگانی عنوان کرد: نقش مدافعان حرم، نمایش کوچکی از این بچه های انقلابی بود که توانستند مفاهیم انقلاب را به خوبی اجرا و به نمایش بگذارند .
این مسوول در پایان یاداور شد: این نقش نشان دهنده این موضوع است نسلی که در دامن انقلاب رشد و پرورش یافته اند کیفی تر از نسل اول و دوم انقلاب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *