آخرین اخبار

🎙 صوت – صحن علنی مجلس شورای اسلامی ۶ اسفند ۹۷

حماسه سازان : در جریان رسیدگی به لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور؛ حسینعلی حاجی : 🔺 پیشنهاد بنده این است که هر گونه پرداختی تحت عناوین مختلف اعم از پاداش، تشویق، جبران زحمات، کمک ،اعانه و سایر عناوین به اعضای هیات مدیره و هیات های عامل و عناوین مشابه به سایر شرکت ها و […]

اشتراک گذاری
06 اسفند 1397
کد مطلب : 36575

حماسه سازان :

در جریان رسیدگی به لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور؛
حسینعلی حاجی :
🔺 پیشنهاد بنده این است که هر گونه پرداختی تحت عناوین مختلف اعم از پاداش، تشویق، جبران زحمات، کمک ،اعانه و سایر عناوین به اعضای هیات مدیره و هیات های عامل و عناوین مشابه به سایر شرکت ها و مدیران اجرایی و ستاد مالی و غیر مالی ومدیران و کارکنان سایر دستگاه های اجرایی توسط شرکت های دولتی ممنوع شود.

🎙 صوت – صحن علنی مجلس شورای اسلامی ۶ اسفند ۹۷
حسینعلی حاجی :
🔺پرونده های حقوق های نجومی هنوز بسته نشده،بستر ساز آن همین اجازات والفاظی هست ،که بعدا مجوزهایی داده میشود توسط مقامات برای پرداخت و
مجوز پرداخت را منوط به اجازه مدیران دولتی کرده اند ،همین اتفاقات متاسفانه می افتد.
🔺اینکه میگویند به منظور افزایش بهره وری ،سود ،کاهش زیان انباشته، و اینها در شرکتهای دولتی که انحصار هست ؛مانند خودروسازان که دست در جیب مردم میکنند ،هنری نیست! تازه به مدیرانش پاداش هم بدهیم! اگر واقعا مدیر است بیاید در بخش خصوصی ببینیم با این همه مشکلات سود آور هست یا خیر؟
🔺پیشنهاد ما این است هرگونه پرداخت تحت عناوین مختلف از جمله پاداش ،تشویق،کمک، اعانه و… به اعضا هیات مدیره وسایر عناوین به مدیران و مدیران اجرایی و کارکنان دستگاهها توسط شرکتهای دولتی ممنوع می باشد، ما تلاش کردیم از هر واژه ای که پول تراوش می کند را جلوگیری کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *