آخرین اخبار

🔺حاجی‌ در دانشگاه اصفهان خبر داد 🔘 ورود مجلس به جزئیات واگذاری شرکت‌های دولتی

🔺حاجی‌دلیگانی در دانشگاه اصفهان خبر داد 🔘 ورود مجلس به جزئیات واگذاری شرکت‌های دولتی/هیچ همتی برای جراحی بودجه وجود ندارد 🔘نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در حال تحقیق و تفحص درباره جزئیات واگذاری‌ها است و در صورت نیاز طرحی با قید فوریت در این رابطه به صحن […]

اشتراک گذاری
24 بهمن 1397
کد مطلب : 36421

🔺حاجی‌دلیگانی در دانشگاه اصفهان خبر داد
🔘 ورود مجلس به جزئیات واگذاری شرکت‌های دولتی/هیچ همتی برای جراحی بودجه وجود ندارد

🔘نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در حال تحقیق و تفحص درباره جزئیات واگذاری‌ها است و در صورت نیاز طرحی با قید فوریت در این رابطه به صحن خواهیم برد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حسینعلی حاجی دلیگانی بعدازظهر امروز در مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه اصفهان بیان کرد: در طول چهل سال گذشته هر جا مطابق تفکر انقلابی عمل کردیم به موفقیت رسیدیم.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رییس فعلی بانک مرکزی با اجرای مستقل قوانین بانکی توانست در وضعیتی که صادرات نفت ما از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه در روز به نصف رسیده بود، قیمت ارز را مدیریت و از ۱۹ هزار تومان به حدود ۱۰ هزار تومان برساند.

وی با اشاره به بودجه عمرانی کشور خاطر نشان شد: ۳۰ سال پیش ۷۸ درصد بودجه کشور عمرانی بود اما این رقم امروز به ۱۵ درصد رسیده است و مابقی بودجه جاری است و هیچ همتی برای جراحی بودجه کشور وجود ندارد، هرچه بودجه عمرانی بیشتر باشد نفع به عموم مردم می‌رسد ولی در شرایط فعلی اکثر بودجه هزینه تعداد محدودی از مردم می‌شود.

حاجی دلیگانی در پاسخ به سؤالی درباره نتیجه استعفای نمایندگان استان اصفهان گفت: باز شدن فعلی آب هیچ ربطی به استعفا ندارد؛ هر وقت ذخیره آب پشت سد به حد مشخصی برسد آب باز می‌شود، اما با استعفای جمعی توانستیم ستاد احیای زاینده‌رود را تشکیل دهیم.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: هدف استعفا جلب توجه مسؤولان کشور به مسأله آب بود، باید بپذیریم در کشور، دولت و مجلس فضای ضداصفهانی داریم.

وی در خصوص عملکرد فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: بیش از یک سال است که در جلسات فراکسیون ولایی شرکت نمی‌کنم، چون مواضع حاجی بابایی را به‌روز نمی‌دانم و اعضای فراکسیون در بزنگاه‌ها حضور ندارند.

وی با اشاره به واگذاری شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی با قیمتی بسیار پایین‌تر از قیمت واقعی عنوان کرد: مجلس در حال تحقیق و تفحص درباره جزئیات واگذاری‌ها است و در صورت نیاز طرحی با قید فوریت در این رابطه به صحن خواهیم برد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *