آخرین اخبار

🔷 اهم مطالب مطرح شده توسط آقای حاجی در جمع شرکت کنندگان راهپیمایی۲۲بهمن شهر دولت آباد :

حماسه سازان : 🔷 اهم مطالب مطرح شده توسط جناب آقای حاجی در جمع شرکت کنندگان راهپیمایی۲۲بهمن شهر دولت آباد : 🔺آفرین برشما مردم دولت آباد و شهرهای شهرستان برخوار که در این مراسم راهپیمایی بسیار باشکوه شرکت کردید؛ خدایا ما چگونه شکر این نعمت را به جا بیاوریم ! 🔺اما عزیزان! در چنین روزی […]

اشتراک گذاری
23 بهمن 1397
کد مطلب : 36398

حماسه سازان :

🔷 اهم مطالب مطرح شده توسط جناب آقای حاجی در جمع شرکت کنندگان راهپیمایی۲۲بهمن شهر دولت آباد :
🔺آفرین برشما مردم دولت آباد و شهرهای شهرستان برخوار که در این مراسم راهپیمایی بسیار باشکوه شرکت کردید؛ خدایا ما چگونه شکر این نعمت را به جا بیاوریم !
🔺اما عزیزان! در چنین روزی در سال ۵۷ دو اتفاق مهم افتاد؛ اول اینکه پایانی بود بر سیاهی ها و تباهی های رژیم منحوس پهلوی که چندین سال در این کشور این همه جنایت را روا داشت و آغازی هم بود برای نظام جمهوری اسلامی ،در چنین روزی با استقرار جمهوری اسلامی استقلال به مارسید، استقلالی که در دنیا نمونه است ،نظیر استقلالی که در ایران داریم در دنیا نداریم و در چنین روزی آزادی به مردم ایران هدیه شد، تمام آزادی های مشروع در این کشور وجود دارد .
🔺از پنج مرحله ای که ما در انقلاب اسلامی داریم دو مرحله آن را با موفقیت طی کردیم و بحمدالله به نتیجه رسیدیم همانطور که عرض کردم مرحله اول سرنگونی رژیم ۲۵۰۰ ساله و در مرحله دوم استقرار جمهوری اسلامی است ؛درمرحله سوم انقلاب اسلامی هستیم ، یعنی مرحله ای که باید دولت اسلامی شود که اگر دولت اسلامی شود مرحله بعدی که باید ایران اسلامی شود اتفاق می افتد و بعد از آن مرحله پنجم و مرحله آخر اینکه دنیا اسلامی شود آن وقتی است که ما می توانیم نظام جمهوری اسلامی را تحویل صاحب اصلی حجت ابن الحسن العسکری(عج) بدهیم؛ در همه‌ی مراحل نقش مردم نقش تعیین کننده بوده و هست .
🔺در مرحله اول آنهایی که حرکت کردند و رژیم ۲۵۰۰ ساله را ساقط کردند شما مردم بودید ؛در مرحله دوم هم آنهایی که آمدند در انتخابات شرکت کردند این نظام را برقرار کردند بازخود شما مردم بودید ؛اما در مرحله فعلی که مرحله اسلامی شدن دولت هست ،مسئولینی که در مسند امور هستند مسئولیت دارند و اولین وظیفه مسئولین این است که انقلابی باشند انقلابی عمل کنند ؛ما در این سال‌ها هر جایی که دیدیم مسئولین انقلابی عمل کردند به نتیجه رسیده ایم ،هر جایی که انقلابی عمل نکردند ما در همان محل دچار مشکل شدیم ،مانند مباحث دفاعی و موشکی اگر به پیروزی رسیدیم خواسته تفکر انقلابی بوده نه تفکر لیبرالی و تفکر سازشکاری و تفکر غربی …
🔺ما باید اول باید خود را اصلاح کنیم ،اگرچه اندک اما نفوذی هایی هم هستندکه باید اینها را بشناسیم وبیرون کنیم تا بتوانیم جواب درستی برای مردم داشته باشیم ،نکته بعد اینکه بدانیم اگر یک مسئول هم اگر اصلاح نشود زیاد است و هر مسئولی که خود را اصلاح کند بداند که می تواند جامعه را اصلاح کند و در این مرحله طبیعی است که شعار و اسمی بودن اصلاح و اسلام با نام فقط کافی نیست بلکه بایستی عمل کرد .
🔺عزیزان! کشور ندار نیست ؛باید در دهه پنجم انقلاب تلاش کنیم که یارانه ها به نفع افراد متوسط و ضعیف جامعه بیشتر توزیع شود نه اینکه آنهایی که بیشتر دارند بیشتر دریافت کنند .
🔺نکته بعدی اشتغال است که ما یک بازار ۸۰ میلیونی مصرف‌کننده داریم ، اگر ما بخواهیم کالاهای مورد نیاز این ۸۰ میلیون را تامین کنیم بایستی در این جهت برنامه ریزی کنیم ؛مقابله با گرانی ،مقابله با تورم این خواسته همه این مردم است که دولت مردان، مجلس وظیفه داریم تلاش کنیم و اگر بخواهیم می شود ؛ چطور رئیس بانک مرکزی وقتی اراده کرد دلار را از ۱۹ هزار تومان به ۹۰۰۰ تومان کاهش داد ؟! قیمت سکه و طلا را پایین آورد ، چطور بقیه نمی توانند ؟! مبادا فردا بگویند که مردم ۲۲ بهمن آمدند پس نگرانی ندارند ؛اعتراض ندارند، مردم در حالی که دغدغه دارند و از برخی از مسئولین گله مندند اما چون انقلاب متعلق به خودشان است آمدند، اما این وظیفه مسئولین را سنگین‌تر می‌کند .
🔺نکته پایانی در این قسمت این است که جلوی نفوذ فرهنگ غرب را بایستی بگیریم و جوانان ما نوجوانان معصوم اند، نبایستی مسئولین بگذارند در معرض هر دره ای قرار بگیرند که خدای ناکرده سقوط کنند.
🔺همه مردم بویژه نسل سوم و چهارم انقلاب باید همه مسئولین را رصد کنند و ببینند چه میکنیم چه می‌کنند ؛ هر جا که پا را اشتباه گذاشتند یادآوری کنند، نکته بعدی امر به معروف مسئولین است ؛بنا نیست که مسئولین فقط مردم را امر به معروف کند ،خیر ؛ باید مردم هم مسئولین را امر به معروف کنند برابر آنچه در دین و احکام اسلامی و قوانین آمده و نهی از منکر؛یک فرد ایرانی نباید از اینکه انتقادی به یک مسئول می‌کند نگران باشد، هیچ مسئولی نباید بترسد از اینکه در مقابل مردم میخواهد پاسخگو باشد.
۲۲ بهمن ماه ۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *