آخرین اخبار

به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با حضور مردم و مسئولین گلزار شهدا ی شاهین شهر غباروبی شد.

به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با حضور مردم و مسئولین گلزار شهدا ی شاهین شهر غباروبی شد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،در این مراسم حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت : شهدا حق زیادی به […]

اشتراک گذاری
21 بهمن 1397
کد مطلب : 36367

به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با حضور مردم و مسئولین گلزار شهدا ی شاهین شهر غباروبی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،در این مراسم حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت : شهدا حق زیادی به گردن ما داشته و هر کجا که کوتاهی و بی توجهی شده و گاها در جامعه مسئولینی که مشی و روش آنها براساس راه شهدا نبوده دچار مشکل شدیم. وی افزود: در شرایط اقتصادی فعلی هر چه مشکل می بینید به مسولینی که راه و روش آن ها راه شهدا نیست می رسیم.

حاجی با بیان اینکه راه شهدا ، انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری راه حق است بیان داشت : وظیفه ماست که راه شهدا را ادامه داده و همانند شهدا تلاش کرده تا آن وقت بتوانیم بگوییم راه شهدا را ادامه دادیم.

وی در پایان تصریح کرد: نگاه مسئولین باید به توانمندی و منابع طبیعی کشور باشد و همه باید در جهت ثمره کار شهدا که انقلاب و نظام اسلامی است تلاش کرده تا بتوانیم کشورمان را از این وضعیت اقتصادی به سمت درستی و تعالی پیش ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *