آخرین اخبار

حاجی‌ طی تذکری در صحن علنی: حرکت کور حادثه تروریستی نیکشهر را محکوم می‌کنیم/ وزیر اطلاعات اشراف خود را بیشتر کند

حماسه سازان : 🌷حسینعلی حاجی؛ دقایقی پیش در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، ضمن محکومیت حادثه تروریستی روز گذشته شهرستان نیکشهر و تبریک و تسلیت شهادت یکی از پاسداران انقلاب اسلامی، از وزارت اطلاعات خواست با تمرکز بر موضوع، از انجام اینگونه اقدامات جلوگیری نماید. 🔴دقایقی پیش و در صحن علنی مجلس؛ 🔺تشکر حسینعلی حاجی […]

اشتراک گذاری
14 بهمن 1397
کد مطلب : 36291

حماسه سازان :

🌷حسینعلی حاجی؛ دقایقی پیش در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، ضمن محکومیت حادثه تروریستی روز گذشته شهرستان نیکشهر و تبریک و تسلیت شهادت یکی از پاسداران انقلاب اسلامی، از وزارت اطلاعات خواست با تمرکز بر موضوع، از انجام اینگونه اقدامات جلوگیری نماید.

🔴دقایقی پیش و در صحن علنی مجلس؛

🔺تشکر حسینعلی حاجی از مصطفی کواکبیان بخاطر دفاع وی از فوریت طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان و اجرای اصل ۴۹ قانون اساسی

 

نماینده شاهین‌شهر گفت: حرکت کور تروریستی نیکشهر را محکوم می‌کنیم و از وزیر اطلاعات انتظار داریم که اشراف خود بیشتر کند.

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه  و برخوار در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۴ بهمن ماه) طی تذکری اظهار کرد: حرکت کور تروریستی در نیکشهر که توسط تروریست‌های مزدور و کوردل انجام شد و یک پاسدار مدافع حرم به دلیل آن به شهادت رسید را محکوم می‌کنیم.

وی افزود: از وزیر اطلاعات انتظار داریم که اشراف خود را به این گونه مسائل به منظور پیشگیری از حوادث این چنینی در برخی مناطق کشور که البته تعداد آن محدود است، ولی یکی از آن‌ها هم زیاد است بیشتر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *