آخرین اخبار

اسناد و مدارک جدید علیه وزیر نفت بعد از نامه ۷۲ نماینده

اسناد و مدارک جدید علیه وزیر نفت بعد از نامه ۷۲ نماینده عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه وزیر نفت برای مناظره تلویزیونی اعلام آمادگی نکرده، گفت: بعد از نامه ۷۲ نماینده به روسای سه قوه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، اسناد و مدارک جدید علیه وزیر نفت بدست ما […]

اشتراک گذاری
14 بهمن 1397
کد مطلب : 36282

اسناد و مدارک جدید علیه وزیر نفت بعد از نامه ۷۲ نماینده
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه وزیر نفت برای مناظره تلویزیونی اعلام آمادگی نکرده، گفت: بعد از نامه ۷۲ نماینده به روسای سه قوه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، اسناد و مدارک جدید علیه وزیر نفت بدست ما رسیده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به نامه ۷۲ نماینده مجلس به روسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر ضرورت تغییر در مدیریت ارشد وزارت نفت، گفت: هفته گذشته بعد از انتشار نامه مذکور، برخی افراد که اسناد و مدارکی در خصوص تخلفات وزارت نفت دارند، با ما تماس تلفنی گرفته و اعلام کردند که آماده ارائه مدارک هستند.

وی افزود: مواردی داشتیم که تلفن زدند. گزارش دادند و اعلام کردند که این هفته مدارک و اسناد لازم را به ما ارائه می کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه برخی از این اسناد بدست ما رسیده و در حال بررسی و تکمیل آنها هستیم، افزود: اینجانب در مناظره با زنگنه وزیر نفت همه این اسناد را ارائه خواهم کرد.

حاجی دلیگانی گفت: آقای زنگنه در مصاحبه ای اعلام کرده که پاسخ نامه نمایندگان را می دهد. اینجانب هم وی را به مناظره دعوت کردم اما وزیر نفت برای مناظره تلویزیونی اعلام آمادگی نکرده است.

هفته گذشته ۷۲ نماینده مجلس به روسای قوای سه‌گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نامه نوشته و ضمن اشاره به سوءمدیریت‌های بیژن زنگنه در وزارت نفت، خواستار اصلاح مدیریت وزارتخانه شدند.

نمایندگان تلویحا خواستار برکناری زنگنه شدند.

وزیر نفت در همین زمینه در پاسخ به سوال خبرنگاران اعلام کرد که پاسخ این نامه را خواهد داد. او همچنین گفت فعلا فقط جواب خواهد داد و حق پیگیری قضایی را محفوظ می‌داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *