آخرین اخبار

✅خدمتی دیگر به مردم شریف شهرستان برخوار 🔷 عملیات ساخت درمانگاه تامین اجتماعی

✅خدمتی دیگر به مردم شریف شهرستان برخوار 🔴پس از اخذ مجوز توسط جناب آقای حاجی و کلنگ زنی بدست رئیس فقید سازمان تأمین اجتماعی؛ 🔷 عملیات ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان برخوار در دولت آباد باحضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای آغازشد. به گزارش خبرگزاری فارس از […]

اشتراک گذاری
04 بهمن 1397
کد مطلب : 36153

✅خدمتی دیگر به مردم شریف شهرستان برخوار

🔴پس از اخذ مجوز توسط جناب آقای حاجی و کلنگ زنی بدست رئیس فقید سازمان تأمین اجتماعی؛
🔷 عملیات ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان برخوار در دولت آباد باحضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای آغازشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از برخوار، حسینعلی حاجی دلیگانی عصر امروز در مراسم شروع عملیات خاک‌برداری این طرح درمانی در دولت‌آباد اظهار کرد: عملیات احداث درمانگاه تخصصی شهرستان برخوار با ۱۴ میلیارد تومان اعتبار دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان در دولت‌آباد آغاز شد.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: مدت قرارداد این طرح ۱۹ ماهه است، اما شرکت خانه‌سازی اصفهان، مجری احداث این طرح قول داده است درمانگاه تخصصی دولت‌آباد را در صورت تخصیص به‌موقع اعتبار، دهه فجر سال آینده تحویل دهد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر ۱۴ میلیارد تومان برای احداث درمانگاه، ۱۰ میلیارد تومان نیز برای تجهیز این بنای درمانی اختصاص خواهد یافت.

حاجی دلیگانی اظهار داشت: درمانگاه تخصصی دولت‌آباد درزمینی به مساحت ۲ هزار و ۷۰۰ متر در سه‌طبقه احداث خواهد شد و واحدهای درمانی دندانپزشکی، اورژانس، پزشک عمومی و آزمایشگاه در این درمانگاه فعالیت خواهند کرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی این نوید را داد که درمانگاه در دست احداث دولت‌آباد می‌تواند فعالیت پزشکان متخصص را هم درخودجای دهد.

به گزارش فارس، ساخت درمانگاه تخصصی دولت‌آباد یک سال پس از شروع عملیات احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی این شهرستان آغازشده است و ارتقاء خدمات درمانی را به شهروندان برخوار نوید می‌دهد؛ بیمارستان جدید در جاده حبیب‌آباد و در زمینی با مساحت ۵۰ هزار مترمربع  و زیربنای حدود ۱۱ هزار مترمربع احداث خواهد شد و اعتبار موردنیاز برای ساخت و تجهیز این طرح ۷۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *