آخرین اخبار

به دنبال دو قطبی کردن فضای جامعه نباشیم

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: برخی در تلاش برای ایجاد دو قطبی سازی های جعلی در جامعه هستند و سخنانی که برخی سیاسیون گاهی اوقات بیان می کنند؛ نشانگر همین موضوع است. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به نامه نگاری هشت وزیر به مقام معظم رهبری در رابطه […]

اشتراک گذاری
03 بهمن 1397
کد مطلب : 36111

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: برخی در تلاش برای ایجاد دو قطبی سازی های جعلی در جامعه هستند و سخنانی که برخی سیاسیون گاهی اوقات بیان می کنند؛ نشانگر همین موضوع است.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به نامه نگاری هشت وزیر به مقام معظم رهبری در رابطه با تصویب FATF اشاره کرد و گفت: در شرایطی فعلی با عده ای مواجه هستیم که در تلاش برای ایجاد دو قطبی سازی های جعلی در جامعه هستند و و سخنانی که  برخی سیاسیون گاهی اوقات بیان می کنند؛ نشانگر همین موضوع است.

 وی افزود:برای ایجادچنین نامه نگاری هایی که از سوی برخی از وزرا انجام شده است؛ شاید وزرا هم نسبت به این نامه نگاری که انجام داده اند دیدگاه های متفاوتی داشته باشند؛ اما قطعا با مدیریت انجام شده است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد: وزرا می دانند که تنها راه کم هزینه برای عبور از شرایط فعلی همان ایستادگی در مقابل دشمن و توجه به ظرفیت های درونی کشور و اراده ای قوی برای انجام کار است.

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار  به کم کاری های برخی از وزارت خانه ها اشاره و تصریح کرد:در حال حاضر تصورمان این است که در برخی از وزارتخانه ها از جمله وزارت نفت که در این شرایط بایستی بقیه وزارتخانه ها و کشور را به گونه ای پشتیبانی کند؛ عملابا نگاهی که به مسائل دارد حتی در مقابل انجام کارها ایستادگی می کند.

دلیگانی افزود: به جای اینکه مسئولان این وزارتخانه با مدیریت فروش نفت به دنبال حل مشکلات کشور باشند؛ برخی اوقات تصورمان این است که با ایجاد کم کاری ها به گونه ای خواسته یا ناخواسته کوتاهی می کنند.

وی به هدف نامه نگاری های اخیر برخی از وزرا به رهبر انقلاب در رابطه با تصویب FATFگفت: دلیل اینکه نامه ای از سوی برخی از وزرا به رهبری نوشته شده است؛ این بوده؛ که مسئولان هیچ گونه پاسخی برای مشکلات بوجود آمده در مقابل مردم ندارند و این موضوعات را بهانه می کنند.

 عضو کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: هدف اصلی جریان پشت صحنه این نوع نامه نگاری ها  وادارکردن کشور به تسلیم در مقابل دشمنان است؛ یعنی جریانی در کشور در حال تلاش هستند به گونه ای القا کنند که کشور به بن بست خورده است؛ پس بنابراین تنها راه این است که تسلیم امیال و توسعه طلبی های آمریکایی ها بشویم؛ در حالی که این اشتباه است وهزینه چنین  موضوعاتی بسیار زیاد خواهد بود و به نظر می رسد که ملت ایران هم اجازه چنین کاری را نخواهند داد و از وزرا انتظار می رود به جای اینگونه نامه نگاری ها به دنبال حل مشکلات مردم با تلاش جهادگونه باشند./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *