آخرین اخبار

حاجی : حقوق یک میلیون نفر معلم با کارمندان یک وزارتخانه برابری می کند

خانه ملت نوشت: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:یک میلیون نفر معلم حقوقی را دریافت می کنند که به کارمندان یک وزارت خانه پرداخت می شود. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا طرح رتبه بندی فرهنگیان در بودجه سال آینده گنجانده شده است،گفت: […]

اشتراک گذاری
01 بهمن 1397
کد مطلب : 36087

خانه ملت نوشت: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:یک میلیون نفر معلم حقوقی را دریافت می کنند که به کارمندان یک وزارت خانه پرداخت می شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا طرح رتبه بندی فرهنگیان در بودجه سال آینده گنجانده شده است،گفت: بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته شده است خیلی عدد بزرگی به شمار نمی رود و به هر حال نتیجه ای که قابل انتظار است گرفته نمی شود.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت و مجلس باید با همکاری یکدیگر در بحث حقوق کارکنان به صورت انقلابی عمل کنند چرا که باید در بحث پرداخت ها یک عدالتی برقرار شود.

وی به تفاوت حقوق فرهنگیان با سایر کارمندان اشاره کرد و گفت: یک میلیون نفر معلم حقوقی را دریافت می کنند که به کارمندان یک وزارت خانه پرداخت می شود.

حاجی دلیگانی تأکید کرد: طرح رتبه بندی فرهنگیان در سال جاری به گونه ای در بودجه مشخص شده است که اجرا می شود اما آن عددی که مورد نظر فرهنگیان است نخواهد بود البته تلاش خواهیم کرد در حین کسر بودجه به هر حال بتوانیم این عدد را اصلاح کنیم ولی تا چه مقدار این موضوع انجام بگیرد مشخص نخواهد بود./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *