آخرین اخبار

🎥 فیلم – ۲۲ دی ماه ۹۷ خبرخوش آقای حاجی برای شهروندان شاهین شهر

حماسه سازان : 🎥 فیلم – ۲۲ دی ماه ۹۷ خبرخوش جناب آقای حاجی برای شهروندان شاهین شهر 🔺وصول ۱۴ میلیارد تومان مطالبات شهرداری شاهین شهر مربوط به عوارض ساخت و ساز از پالایشگاه با پیگیری های جناب آقای حاجی از وزارت نفت نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: پس […]

اشتراک گذاری
25 دی 1397
کد مطلب : 35993

حماسه سازان :

🎥 فیلم – ۲۲ دی ماه ۹۷
خبرخوش جناب آقای حاجی برای شهروندان شاهین شهر
🔺وصول ۱۴ میلیارد تومان مطالبات شهرداری شاهین شهر مربوط به عوارض ساخت و ساز از پالایشگاه با پیگیری های جناب آقای حاجی از وزارت نفت

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از یک سال پیگیری و سؤال از وزیر نفت در مجلس و پیگیری موضوع در جلسات متعدد دیگر، طلب ۱۴ میلیارد تومانی شهرداری شاهین‌شهر از پالایشگاه اصفهان وصول شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در رابطه پرداخت بدهی ۱۴ میلیاردی پالایشگاه به شهرداری شاهین‌شهر اظهار کرد: پس از یک سال پیگیری و سؤال از وزیر نفت در مجلس و پیگیری موضوع در جلسات متعدد دیگر، طلب ۱۴ میلیارد تومانی شهرداری شاهین‌شهر از پالایشگاه اصفهان وصول شد.

وی افزود: شهرداری در خصوص ادامه ساخت‌ و سازها در پالایشگاه اصفهان از محل عوارض مربوطه طلب ۱۴ میلیارد تومانی داشت که به دلایلی وصول نمی‌شد؛ عدم دریافت این طلب قابل‌توجه در حالی بود که شهرداری شاهین‌شهر با کمبود اعتبارات عمرانی و مشکلاتی در خدمات‌رسانی به شهروندان شاهین‌شهری مواجه بود.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در ابتدا این موضوع را با طرح سؤالی از وزیر نفت در مجلس شورای اسلامی شروع کردیم و پس‌ از آن که پاسخ‌های بیژن زنگنه قانع نشدیم، درخواست رسیدگی مجدد در جلسه هیأت رئیسه کردیم.

حاجی‌دلیگانی ادامه داد: وزیر نفت و معاونان ایشان در جلسه هیات رئیسه مجلس پذیرفت که این موضوع طلب شهرداری را از پالایشگاه اصفهان پیگیری کند.

عضو کمیسیون برنامه‌ و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه نشست‌های پیگیری در پالایشگاه اصفهان و شهرداری شاهین‌شهر را از پیگیری نهایی این طلب برشمرد که در آخر با تماس تلفنی اخیر حمید عشقی، شهردار شاهین‌شهر این پیگیری به سرانجام خوشی برای شهرداری و شهروندان شاهین‌شهری منجر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *