آخرین اخبار

حسینعلی حاجی؛ در صحن علنی مجلس : 🔺 دولت در اجرای ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه کشور تعلل می کند

حسینعلی حاجی؛ دقایقی پیش در صحن علنی مجلس : 🔺 دولت در اجرای ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه کشور تعلل می کند 🔺از هیات رییسه مجلس بخاطر اجرای این قانون و انتشار میزان دریافتی نمایندگان تشکر می کنم 🔺دولت، منتظر تکمیل اطلاعات همه دستگاهها نباید بماند 🔺لازم است دولت هرچه زودتر اطلاعات مربوط به […]

اشتراک گذاری
09 دی 1397
کد مطلب : 35774

حسینعلی حاجی؛ دقایقی پیش در صحن علنی مجلس :
🔺 دولت در اجرای ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه کشور تعلل می کند
🔺از هیات رییسه مجلس بخاطر اجرای این قانون و انتشار میزان دریافتی نمایندگان تشکر می کنم
🔺دولت، منتظر تکمیل اطلاعات همه دستگاهها نباید بماند
🔺لازم است دولت هرچه زودتر اطلاعات مربوط به دستگاه هایی که اعلام کرده اند را منتشر کند تا بقیه از روی خجالت به این قانون تن دهند!

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۹ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تشکر از هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برابر گفته انصاری معاون رئیس جمهور لیست حقوقی ۲۴۲ نفر از نمایندگان برای انتشار در سایت مشخص شده ارائه شده است.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید مابقی فهرست حقوقی نمایندگان نیز برای انتشار به مجمع مذکور ارسال شود، اظهار کرد: دولت اظهار کرده اطلاعات حقوقی همه افرادی که در قانون ذکر شده را بعداً منتشر خواهد کرد؛ از این رو درخواست می شود براساس صراحت ماده ۲۹ قانون و همچنین گذشت یک سال و ۱۰ ماه از زمان اجرای موضوع یاد شده، آن دسته از اطلاعات حقوق مدیران و مقامات جمع آوری منتشر شود تا دستگاه هایی که اطلاعات ناقص ارائه کرده اند، در معرض مردم شرمنده شوند.

علی مطهری نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: دولت باید تا پایان سال ۹۶ این سامانه را کامل می کرد که در واقع می توان گفت تعلل و تاخیر کرده است. از این رو به دولت تذکر میدهیم که این امر را کامل کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *