آخرین اخبار

✅✅کاهش ۲۱۰۰ میلیارد تومانی بودجه ۹۸ اصفهان

✅✅کاهش ۲۱۰۰ میلیارد تومانی بودجه ۹۸ اصفهان حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی : 🔸 ردیف بودجه‌ای اصفهان از استان دیگری با جمعیت برابر استان اصفهان حدود ۳ پله پایین‌تر آمده است 🔸درحالی‌که استان همجوار اعتبارات ویژه تونل انتقال آب حوضه به حوضه بهشت‌آباد را دریافت می‌کند اما در پرداخت اعتبارات سامانه دوم […]

اشتراک گذاری
06 دی 1397
کد مطلب : 35727

✅✅کاهش ۲۱۰۰ میلیارد تومانی بودجه ۹۸ اصفهان

حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی :
🔸 ردیف بودجه‌ای اصفهان از استان دیگری با جمعیت برابر استان اصفهان حدود ۳ پله پایین‌تر آمده است
🔸درحالی‌که استان همجوار اعتبارات ویژه تونل انتقال آب حوضه به حوضه بهشت‌آباد را دریافت می‌کند اما در پرداخت اعتبارات سامانه دوم انتقال آب به استان اصفهان چند سالی است که با تأخیر اعمال می‌شود .

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: به علت عدم ثبات مدیریتی و پیگیری‌های ناکافی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان اعتبارات کل این استان در سال آینده نسبت به سال جاری ،۲هزار و ۱۰۰میلیارد تومان کاهش‌یافته است.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از کارساز شدن اصفهان ستیزی تبلیغات دروغین کسانی که می‌گویند استان اصفهان استان برخورداری است انتقاد کرد و افزود: با کاهش طرح‌های استان اصفهان در پیوست یک بودجه، کل اعتبارات این استان برای سال آینده هزار و صد میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان رسیده که نسبت به بودجه مصوب امسال ۲۱۰۰ میلیارد تومان کاهش‌یافته است.

وی اضافه کرد: وقتی کل اعتبارات استان اصفهان را بررسی می‌کنیم به این نکته می‌رسیم که ردیف بودجه‌ای این استان از استان دیگری با جمعیت برابر استان اصفهان حدود ۳ پله پایین‌تر آمده است؛ درحالی‌که بودجه استان مشابه با جمعیت استان اصفهان، ۱۵۰۰ میلیارد تومان افزایش داشته است.

حاجی دلیگانی با بیان این‌که اعتبارات ویژه آب این استان نیز وضعیت مناسبی ندارد، اظهار داشت: درحالی‌که استان همجوار اعتبارات ویژه تونل انتقال آب حوضه به حوضه بهشت‌آباد را دریافت می‌کند اما در پرداخت اعتبارات سامانه دوم انتقال آب به استان اصفهان چند سالی است که با تأخیر اعمال می‌شود .

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: از یک‌سو شاهد اختصاص اعتبارات خوبی به طرح انتقال آب بن – بروجن هستیم و از سوی دیگر به طرح انتقال آب سامانه دوم استان اصفهان که موردنیاز ۵ میلیون جمعیت این استان است، برای سال آینده با شیوه نقد و نسیه محاسبه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *