آخرین اخبار

اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل کنارگذر برخوار

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی به‌تازگی ۵ میلیارد تومان برای تکمیل کنارگذر پیامبر اعظم شهرستان برخوار اختصاص داده است. حسینعلی حاجی دلیگانی عصر امروز در پایان سفر خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی به شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار در گفت‌وگو با […]

اشتراک گذاری
29 آذر 1397
کد مطلب : 35633

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی به‌تازگی ۵ میلیارد تومان برای تکمیل کنارگذر پیامبر اعظم شهرستان برخوار اختصاص داده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی عصر امروز در پایان سفر خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی به شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: وزارت راه و شهرسازی به‌تازگی ۵ میلیارد تومان برای تکمیل کنارگذر پیامبر اعظم شهرستان برخوار اختصاص داده است.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه افزود: معاون وزیر راه شهرسازی در بازدید از محور اصلی اتصال شهرستان برخوار به آزادراه کنارگذر شرقی اصفهان (محور پیامبر اعظم (ص)) بر این نکته تأکید کرد که این طرح هم امسال و هم‌سال آینده ردیف‌های بودجه‌ای خواهند داشت.

وی تصریح کرد: عملیات زیرسازی ۱۵ کیلومتر از این طرح به پایان رسیده است، اما ۱۰ کیلومتر باقی‌مانده به آزادسازی نیاز دارد.

حاجی دلیگانی بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی را از جاده‌های دیسمان و اتصال جاده جهادآباد به کمربندی خمینی‌شهر در محدوده شهرستان شاهین‌شهر و میمه را خاطرنشان کرد و افزود: در این سفر مقرر شد یک هزار و ۵۰۰ متر از محور دیسمان و ۱۰ کیلومتر از محور جهادآباد تا کمربندی خمینی‌شهر به علت ترافیک رفت‌وآمد خودروها، و افزایش آمار تصادفات و سوانح، از دوبانده فعلی به چهار باند تعریض شوند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه، به پیمان‌کاران طرح‌های راه‌سازی این نوید را داد که وزارت راه و شهرسازی موافقت کرده است، طرح‌های راه‌سازی دو شهرستان به هر میزان که به قیر نیاز داشته باشند، رایگان در اختیار پیمان‌کاران قرارخواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *