آخرین اخبار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان ؛نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست ۱۳ نماینده استان با رئیس مجلس گفت: در این جلسه نمایندگان استان دغدغه‌های خود را اعلام کردند. حسینعلی حاجی دلیگانی با بیان اینکه در این جلسه نمایندگان مباحث خود […]

اشتراک گذاری
27 آذر 1397
کد مطلب : 35606

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان ؛نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست ۱۳ نماینده استان با رئیس مجلس گفت: در این جلسه نمایندگان استان دغدغه‌های خود را اعلام کردند.
حسینعلی حاجی دلیگانی با بیان اینکه در این جلسه نمایندگان مباحث خود را در زمینه های تشکیل ستاد احیای زاینده رود ، ردیف دار شدن سامانه دوم آب استان و تامین آب کشاورزی برای کشاورزان استان مطرح کردند افزود: در این جلسه تامین آب آشامیدنی پایدار و ساماندهی آن و همچنین قانون‌هایی که در این زمینه مصوب شده با رئیس مجلس شورای اسلامی مطرح شد .
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به اینکه جلسه امروز نمایندگان استان اصفهان با علی لاریجانی به صورت مشروط و تا حصول نتیجه تا بعدازظهر امروز است گفت: در صورتی که از سوی دولتمردان تا فردا برای حل مشکل آب اصفهان نتیجه مثبتی دریافت شد ، فردا در جلسه علنی حضور پیدا می‌کنیم و در غیر این‌ صورت در جلسه علنی پارلمان شرکت نخواهیم کرد.
حاجی افزود: قرار شد لاریجانی در خصوص ردیف دار شدن سامانه دوم آب استان را آقای موسوی لارگانی پیگیری کرده و نتیجه آن در مجمع نمایندگان اعلام شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مورد ستاد احیای زاینده رود هم با بیان اینکه این موضوع پیشنهاد من در جلسه بود افزود: قرار است این موضوع از طریق تشکیل جلسه با سران سه قوه تصمیم گیری شود که به دنبال آن آب کشاورزی هم با حصول نتیجه این مورد تامین خواهد شد .
حاجی با بیان اینکه نمایندگان در این جلسه بی اعتمادی خود را نسبت به چنین جلسات مطرح کردند افزود: نمایندگان حاضر به صورت مشروط قبول کردند که در صورت حل شدن مشکل سامانه دوم آب ، مجمع نمایندگان فردا درجلسه خود مطرح کنند.
وی با تاکید بر ثابت قدم ماندن بر سر تصمیم شان تا آخرین لحظه گفت: قرار است نمایندگان تا حصول نتیجه ایستادگی کنند.
۱۹ نفر از نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس ۱۴ آذر درپی تحقق نشدن وعده های دولت در خصوص جاری شدن آب زاینده‌رود و احقاق حق مردم اصفهان؛ از نمایندگی مجلس استعفا کردند.
درحال حاضر استان اصفهان ۲۰ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *