آخرین اخبار

قول لاریجانی برای برگزاری جلسه با سران ۳ قوه ویژه احیاء زاینده‌رود

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس قول دادند درباره موضوع آب شرب و سامانه دوم با آقای نوبخت صحبت کنند و درباره ستاد احیای زاینده رود با سران ۳ قوه جلسه‌ای برگزار شود. نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس […]

اشتراک گذاری
27 آذر 1397
کد مطلب : 35604

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس قول دادند درباره موضوع آب شرب و سامانه دوم با آقای نوبخت صحبت کنند و درباره ستاد احیای زاینده رود با سران ۳ قوه جلسه‌ای برگزار شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس قول دادند درباره موضوع آب شرب و سامانه دوم با آقای نوبخت صحبت کنند و درباره ستاد احیای زاینده رود با سران ۳ قوه جلسه‌ای برگزار شود.
حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با تسنیم ، پیرامون نتیجه جلسه بررسی جلسه استعفای نمایندگان استان اظهار داشت: خروجی جلسه درخصوص ستاد احیای زاینده رود با پیشنهاد بنده، توسط رییس مجلس پذیرفته شد که در جلسه سران ۳ قوه مطرح شود.
وی افزود: ما درحال پیگیری‌های این مورد هستیم و ایشان هم قول دادند که در آن جلسه خواسته ما مطرح شود وامیدواریم قولی که دادند عملی شود.
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: درباره موضوع آب شرب نیز قول دادند درباره سامانه دوم با آقای نوبخت صحبت کنند و آقای موسوی‌لارگانی پیگیر این مسئله هستند تا به نتیجه برسد.

  • حاجی دلیگانی درباره پشتوانه قول‌هایی که داده شده، گفت: پشتوانه این قول‌ها قراری است که مقرر شده به آن عمل کنند و اگر این گام عملی شد در واقع یک گام برداشتند و اینگونه نیست که ما استعفای خود را پس بگیریم بلکه استعفای ما تا چند روز باقی خواهد بود تا ببینیم عملی برای دستیابی نتایج اتفاق خواهد افتاد یا خیر.

وی افزود: آقای لاریجانی بسیار مصر بودند که نمایندگان استعفای خود را پس بگیرند منتها نمایندگان به این امر راضی نشدند و گفتند به نظر می‌رسد دولت و نماینده‌ها عمق مسئله را درست متوجه نشدند و خواستار این بودند که هم برای دولت و هم برای مجلس این موضوع تبیین شود که هدف از استعفا چه بوده و چرا علی‌رغم اینکه ما همه راه‌ها رفتیم به نتیجه نرسیدیم و به ناچار از این ابزار استفاده کردیم.
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در جلسه فیلم و کلیپ صحبت‌های رئیس جمهور در جمع مردم استان اصفهان گذاشته شد و مشاهده کردند که در آن صوت و تصویرها آقای رئیس جمهور به صراحت بحث سامانه دوم را بیان می‌کنند که مصوبه و برای آن اعتبار درنظر گرفته می‌شود و بودجه‌ای به آن تحقق خواهد گرفت.
وی با اشاره به موضوع احیای زاینده رود خاطرنشان کرد: درباره احیای زاینده رود نیز مثل دریاچه ارومیه، زاینده رود هم احیا می‌شود و ایشان هم گوش دادند، همه اصرار داشتند که آقای لاریجانی در این راستا کامل به آنچه می‌توانسته عمل کند؛ نکرده است.
حاجی دلیگانی با بیان اینکه گلایه امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه، آیت الله طباطبایی نژاد را برای رئیس مجلس بیان کردیم، گفت: وقتی ۱۹ نفر نماینده یک استان، استعفای دسته جمعی می‌دهند حتماً اتفاقی افتاده که این تعداد نماینده با گرایش‌های مختلف را به اینجا رسانده که راهی جز استعفا نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *