آخرین اخبار

جلسه ی خانه ی ملت میمه

منبع : وب سایت صبح میمه پس از جلسه ی ملاقات مردمی در دفتر بخش میمه که هر ۱۵ روز یکبار برگزار می شود ، حاجی ، نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی به سالن سینما فرهنگ آمد تا در جمع برخی از اعضای خانه ی ملت و دیگر مراجعین ، اهم موضوعات شهر […]

اشتراک گذاری
24 آذر 1397
کد مطلب : 35557

منبع : وب سایت صبح میمه

پس از جلسه ی ملاقات مردمی در دفتر بخش میمه که هر ۱۵ روز یکبار برگزار می شود ، حاجی ، نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی به سالن سینما فرهنگ آمد تا در جمع برخی از اعضای خانه ی ملت و دیگر مراجعین ، اهم موضوعات شهر مرکزی بخش میمه را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهد .

در آغاز جلسه و پس از تلاوت قران و اجرای سرود تعظیم آمیز جمهوری اسلامی ، مطالبات و مشکلاتی که در پیش جلسات خانه ی ملت به تایید اعضا رسیده بود ، توسط مجری و عضو شورای اسلامی شهر میمه بیان گردید . اهم این موضوعات که عبارت بودند از : بازآفرینی شهری یا احیا بافتهای فرسوده ، احداث زیرگذر مسکن مهر میمه ، احداث میدان ورودی در تلاقی جاده ی جوشقان با جاده ی مواصلاتی اصفهان – تهران ، چگونگی ارتباط جاده ی دهق – میمه با جاده ی اصلی ، بررسی راههای تامین درآمد پایدار برای شهرداری ، طرح مشکل دامداران بخش میمه با ادارات منابع طبیعی و محیط زیست ، مشکلات بیمارستان میمه و … مطرح و با ارائه ی راهکار توسط آقای حاجی و تعیین مسئول پیگیری ها مقرر گردید در ابتدای جلسه ی خانه ی ملت آتی نتیجه ی پیگیری های این جلسه ارائه گردد .

ضمنا مقرر شد جمعه ی سی ام آذر ماه در ارتباط با مشکلات دامداران جلسه ای با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان در مسجد جامع میمه برگزار و محدودیتها و تنگناهایی که دغدغه ی این قشر شریف و تلاشگر شده است ، بررسی شود . در خلال برگزاری جلسه ی خانه ی ملت و با تماس دکتر رضایی استاندار جدیدالانتصاب استان اصفهان با نماینده ی مردم مقرر شد استاندار اصفهان سفر به بخش میمه در آینده ی نزدیک را در دستور کار قرار دهد .

پس از پایان این جلسه نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی با حضور در تکیه ی حضرت ابوالفضل در جمع نمازگزاران جمعه پس از اقامه ی نماز عصر به ایراد سخن پرداخت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *