آخرین اخبار

تهدید اصلی برای کشور ما تهدید نفوذ در قالب شیوه‌های جدید مانند جنگ نرم محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان، حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز در جمع کارکنان سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) با تبریک ایام ولادت رسول اکرم و امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج اظهار داشت: در همه زمان‌ها، پس از پیروزی انقلاب اسلامی تهدیدات مختلفی از سوی دشمنان کشور ما را تهدید کرده است اما امروزه […]

اشتراک گذاری
05 آذر 1397
کد مطلب : 35120

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان، حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز در جمع کارکنان سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) با تبریک ایام ولادت رسول اکرم و امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج اظهار داشت: در همه زمان‌ها، پس از پیروزی انقلاب اسلامی تهدیدات مختلفی از سوی دشمنان کشور ما را تهدید کرده است اما امروزه تهدید اصلی برای کشور ما تهدید نفوذ در قالب شیوه‌های جدید مانند جنگ نرم محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: متاسفانه امروز نفوذ در بدنه دولت نیز اتفاق افتاده و در ۳ دسته بررسی می‌شود، نخستین دسته افراد جاسوس هستند که بر هر نحوی در تلاش‌اند تا با راه‌کارهای مختلفی به بدنه نظام جمهوری اسلامی ضربه برسانند، دسته دوم افرادی هستند که نظام محاسباتی تفکر آن‌ها به هم ریخته و دسته بعدی افرادی هستند که دشمن در ذهن آن‌ها نفوذ کرده است، رهبر معظم انقلاب نیز در فرمایشات خود در جلسات مختلف درباره نفوذ در بدنه جمهوری اسلامی هشدار داده‌اند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: برخی از افراد نیز قصد دارند در سطوح تصمیم‌سازی و تصمیم گیری نظام جمهوری اسلامی خود را وارد کرده و تمام ذهن این افراد به فرهنگ غرب پیوسته شده است و حتی برخی از این افراد زندگی در ایران را برای خود کسر شان می‌دانند.

حاجی خاطرنشان کرد: هدف این گونه افراد و وجود این جریان در کشور ما در دست گرفتن قدرت است و حتی برخی از منصب‌ها نیز را در دست گرفتند، اکثر منصب‌هایی که این گونه افراد در دست گرفته‌اند دارای مشکلات فراوانی است و هیچ‌ سابقه‌ای از خود به جای نگذاشته‌اند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس گفت: امروزه در زیر مجموعه‌های دولت افرادی هستند که به این گونه افراد علاقه داشته و برخی نیز قصد دارند با اهداف مختلفی ناکارآمدی را در بدنه نظام جمهوری اسلامی جلوه دهند.

وی اظهار داشت: متاسفانه امروزه اکثر جریان رسانه‌ای دولت چه در پیام‌رسان‌های مجازی و چه در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری، مشکلات موجود در کشور را به جریان‌های انقلابی و رأس نظام سوق می‌دهند.

حاجی تصریح کرد: این در حالی است که در اصل ۶۰ و ۱۱۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مسئولیت اجرایی کشور به رئیس جمهور واگذار شده است اما متاسفانه برخی از افراد درون جامعه بر این باورند که رهبر انقلاب بایستی به مشکلات ورود کرده و آن‌ها را رفع و رجوع کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری بیشترین اختیارات را در دوران پس از انقلاب به رئیس جمهور فعلی واگذار کرده است تا فشار ذهنی و فکری از روی مردم برداشته شود.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در شهریور ماه و در جلسات مختلفی که با سران ۳ قوه برگزار کردند خواستار مرتفع شدن مشکلات شدند اما نه تنها مشکلات رفع نشد بلکه به مشکلات نیز اضافه شد.

حاجی خاطرنشان کرد: ناامیدی مردم از نظام جمهوری اسلامی نیز از دیگر اهداف افراد نفوذی است که با این راهکار قصد دارند تا دیدگاه مردم را نسبت به دین مبین اسلام و نظام جمهوری اسلامی عوض کرده تا به اهداف خود دست یابند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس تاکید کرد: تحت فشار قرار دادن مردم از منظر اقتصادی نیز از دیگر اهداف افراد نفوذی است که با این هدف قصد دارند کارکرد نظام را ضعیف جلوه دهند، متاسفانه در بسته ارزی پیشنهاد شده توسط دولت در فروردین ماه نیز مشکلات بسیار زیادی در کشور به وجود آمد و متاسفانه ارز این کشور را حراج کردند.

وی گفت: بسیاری از سفرهای خارجی در آن زمان به صورت رایگان صورت گرفت و مقدار بسیار زیادی ارز از کشور خارج شد و مبالغ بسیار زیادی نصیب پتروشیمی‌های خاص و برخی از وارد کنندگان شد و این نقش نفوذی هاست.

حاجی بیان کرد: افراد نفوذی در مذاکرات هسته‌ای و برجام نیز نقش بسزایی داشتند و خبرهای جلسات خصوصی را منتشر می‌کردند، متاسفانه از ۹ راهکار مقام معظم رهبری در قضیه برجام ۶ راه‌کار صورت نگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *