آخرین اخبار

🔼طرح شفافیت آراء نمایندگان به امضای ۱۶۰ نفر رسید، این در حالی است که به‌غلط یک‌فوریتی بودن آن برای بررسی در نوبت قرار گرفت.

🔺حاجی در نشست صمیمی با جوانان اصفهان: 🔼طرح شفافیت آراء نمایندگان به امضای ۱۶۰ نفر رسید، این در حالی است که به‌غلط یک‌فوریتی بودن آن برای بررسی در نوبت قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حسینعلی حاجی‌دلیگانی شب گذشته در نشست صمیمانه خود با جمعی از جوانان فعال اجتماعی استان اصفهان با اشاره […]

اشتراک گذاری
26 آبان 1397
کد مطلب : 34987

🔺حاجی در نشست صمیمی با جوانان اصفهان:
🔼طرح شفافیت آراء نمایندگان به امضای ۱۶۰ نفر رسید، این در حالی است که به‌غلط یک‌فوریتی بودن آن برای بررسی در نوبت قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حسینعلی حاجی‌دلیگانی شب گذشته در نشست صمیمانه خود با جمعی از جوانان فعال اجتماعی استان اصفهان با اشاره به شفافیت آرای نمایندگان اظهار داشت: به‌اعتقاد من شفافیت آرا می‌تواند نهضت شفافیت را در پیش داشته باشد، به‌گونه‌ای که مباحث مالی، حضور و غیاب و هرآنچه در مجلس وجود دارد آشکار شده و سرمشق سایر دستگاه‌ها قرار بگیرد.

وی افزود: هرآنچه بر شفافیت اضافه کنیم از فساد مالی جلوگیری خواهیم کرد و به‌دنبال آن طرح شفافیت آراء نمایندگان به امضای ۱۶۰ نفر رسید، این در حالی است که به‌غلط یک‌فوریتی بودن آن برای بررسی در نوبت قرار گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی پیرامون روند اجرایی این فوریت تصریح کرد: متأسفانه از حدود ۲۰۰ نفر حاضر در جلسه ۵۹ رأی مثبت به این فوریت داده شد و این در حالی بود که ۱۶۰ نفر آن را به امضا رسانده بودند و این به‌تنهایی لزومیت شفافیت در آرا را نشان می‌دهد، مردم از مسئولان یک‌رنگی می‌خواهند.

وی ادامه داد: در سویی دیگر طرح منع به‌کارگیری بازنشستگان طرح بسیار خوبی است و اگر سطوح بالاتری را نیز در بر می‌گرفت از مشکلی برخوردار نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *