آخرین اخبار

ضرورت جلوگیری از پرداخت پاداشهای نا عادلانه به مدیران بانکها

حاجی دلیگانی در گفتگو با بولتن نیوز مطرح کرد؛ ضرورت جلوگیری از پرداخت پاداشهای نا عادلانه به مدیران بانکها جلوی پرداخت پاداشهای نا عادلانه به مدیران بانکها را بگیرید چرا در حالی که سودها و جرائم بانکی کمر مردم را شکسته، مدیران بانک ها پاداشهای دهها میلیونی بگیرند. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار […]

اشتراک گذاری
21 آبان 1397
کد مطلب : 34900

حاجی دلیگانی در گفتگو با بولتن نیوز مطرح کرد؛
ضرورت جلوگیری از پرداخت پاداشهای نا عادلانه به مدیران بانکها
جلوی پرداخت پاداشهای نا عادلانه به مدیران بانکها را بگیرید چرا در حالی که سودها و جرائم بانکی کمر مردم را شکسته، مدیران بانک ها پاداشهای دهها میلیونی بگیرند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز در تذکری به حسن روحانی رئیس جمهور گفت: جلوی پرداخت پاداشهای نا عادلانه به مدیران بانکها را بگیرید چرا در حالی که سودها و جرائم بانکی کمر مردم را شکسته، مدیران بانک ها پاداشهای دهها میلیونی بگیرند.

وی افزود: با توجه به عرضه سهام بسیاری از بانک ها در بورس و خرید سهام آن توسط سهامداران خرد که عموما نقشی در تعیین هیات مدیره و اداره بانک ندارند از یک سو و انتظار مردم از کارگزاران حکومتی و ضرورت نظارت بر عملکرد دستگاههای اجرائی و خدماتی اقتضا می کند، رئیس جمهور به عنوان بالاترین مقام اجرائی کشور تمهیدات لازم جهت حفظ حقوق عامه داشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه پرداخت پاداشهای زیاد به این مدیران معنی ندارد، گفت: پرداخت پاداشهای چند ده میلیون به مدیران بعضی بانک ها که فعالیت موثر و بازدهی لازم را نداشته اند قابل تامل و پیگیری است.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: اینجانب در همین راستا به رئیس جمهور تذکر دادم تا جلوی پرداخت پاداشهای نا عادلانه به مدیران بانکها را بگیرد و از حیف و میل بیت المال جلوگیری کند.

وی افزود: آقایان باید به داد مردم بدبخت و بیچاره برسند نه اینکه میلیونها تومان به مدیران بانک ها پاداش بدهند و بازنشسته ها را با حقوق دهها میلیونی بر سر کار بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *