آخرین اخبار

🔺حسینعلی حاجی در برنامه – روز از نو – / رادیو اقتصاد :

🔺حسینعلی حاجی در برنامه ” روز از نو ” / رادیو اقتصاد : هیچ بخشی در کشور نباید به اندازه تولید جذاب و سودآور باشد 🔼تولید عامل اصلی ایجاد استحکام در اقتصاد و همینطور سامان دادن اقتصاد و محور پیشرفت و توسعه است. فصل تجارت – عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی […]

اشتراک گذاری
29 مهر 1397
کد مطلب : 34575

🔺حسینعلی حاجی در برنامه ” روز از نو ” / رادیو اقتصاد :
هیچ بخشی در کشور نباید به اندازه تولید جذاب و سودآور باشد
🔼تولید عامل اصلی ایجاد استحکام در اقتصاد و همینطور سامان دادن اقتصاد و محور پیشرفت و توسعه است.

فصل تجارت – عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ بخشی در کشور نباید به اندازه تولید جذاب و سودآور باشد.
حسینعلی حاجی دلیگانی در برنامه «روز از نو» رادیو اقتصاد افزود: تولید اساس پویایی، رشد، توسعه و بالندگی در هر کشوری است.
وی ادامه داد: تولید در همه جوامع بشری از اهمیت خاصی برخوردار است و همه انسان ها به نقش و اهمیت این مهم واقفند.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: تولید عامل اصلی ایجاد استحکام در اقتصاد و همینطور سامان دادن اقتصاد و محور پیشرفت و توسعه است.
وی ضمن اشاره به حجم بالای نقدینگی در کشور افزود: نقدینگی در جامعه باید به سمت فعالیت های مولد سوق پیدا کند تا همگان شاهد کاهش نرخ بیکاری، اشتغال افزایی، رشد اقتصادی، توسعه صادرات و مواردی از این دست باشند.
حاجی دلیگانی تصریح کرد: فرصت های سرمایه گذاری خوبی در بخش های مختلف اعم از کشاورزی، صنعتی، معدنی، گردشگری، خدماتی و موارد مشابه دیگر در کشور وجود دارد که باید از این ظرفیت ها به نحو احسن استفاده شود.
وی در ادامه کمبود نقدینگی را از مشکلات جدی واحدهای تولیدی در کشور عنوان کرد و گفت: برای استفاده بهینه از ظرفیت های صنعتی باید مشکل تامین مالی واحدها به نحوی جبران شود.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: سرمایه گذاری های مناسبی طی سالیان گذشته به خصوص در بخش صنعت کشور صورت گرفته است.
وی یادآورشد: این واحدها امروز به دلائل مختلف از جمله مشکل کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش زیر ظرفیت تولید در حال کار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *