آخرین اخبار

🎬فیلم – مناظره جمعه۲۰ مهر۹۷ – حسینعلی حاجی:

حماسه سازان : 🎬فیلم – مناظره جمعه۲۰ مهر۹۷ – حسینعلی حاجی: شفافیت آراء شروع بحث است وباید در همه ابعاد شروع شود و از خودمان هم شروع کنیم ، از حقوقمان ،از فرزندانمان ،از اموالمان و … حسینعلی حاجی‌دلیگانی  میهمانان این برنامه بود که در دفاع از طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس به ارائه سخن […]

اشتراک گذاری
21 مهر 1397
کد مطلب : 34409

حماسه سازان :

🎬فیلم – مناظره جمعه۲۰ مهر۹۷ – حسینعلی حاجی:
شفافیت آراء شروع بحث است وباید در همه ابعاد شروع شود و از خودمان هم شروع کنیم ، از حقوقمان ،از فرزندانمان ،از اموالمان و …

حسینعلی حاجی‌دلیگانی  میهمانان این برنامه بود که در دفاع از طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس به ارائه سخن و نظر پرداخت.

وی گفت: شفافت آرای نمایندگان در مجلس شروع بحث است و بنا داریم شفافیت را از حقوق، اموال و این که فرزندان نمایندگان مجلس در کجا زندگی می‌کنند شروع کنیم و بعد از آن به سراغ سایر دستگاه‌ها و نهادها برویم.

نماینده مردم شاهین‌شهر  و میمه و برخوار در مجلس افزود: از مخالفان این طرح سوالی دارم و آن این است که محرمانگی برایمان چه فوایدی دارد که با این طرح مخالفیم؟

وی اضافه کرد: موضوع شفافیت آرای نمایندگان در مجلس نهم نوشته و پیگیری شد، و در دوره دهم فعالیت نمایندگان این موضوع در حال پیگیری است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: اگر نماینده‌ای می‌خواهد شجاعت خود را نشان دهد باید همان حرفی را که در مجلس می‌زند جلوی مردم هم بزند و رای‌اش هم همان باشد.

وی با تاکید بر این که اگر شفاف باشیم این موضوع احترام به مجلس، نظام، دولت ، مردم و … را بیشتر می‌کند گفت: ریشه بسیاری از مشکلات بویژه مشکلات اقتصادی کشور در عدم شفافیت آرا است.

حاجی‌دلیگانی تصریح کرد: شفاف‌سازی آرای نمایندگان موجب می‌شود تا نمایندگان مجلس با کارشناسی و مطالعه بیشتر  اقدام به اظهارنظر و رای به طرح‌ها و لوایح کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *