آخرین اخبار

حاجی : دولت تاکنون اقدامی برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان انجام نداده است

حاجی دلیگانی : دولت تاکنون اقدامی برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان انجام نداده است/در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی به منظور جبران وضعیت اقتصادی موجود چندین بسته درنظر گرفته شد که یکی از آنها افزایش حقوق کارمندان بود، اما این مسئله تاکنون از سوی دولت مسکوت مانده است. دولت تاکنون اقدامی برای یکسان سازی حقوق […]

اشتراک گذاری
10 مهر 1397
کد مطلب : 34172

حاجی دلیگانی :
دولت تاکنون اقدامی برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان انجام نداده است/در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی به منظور جبران وضعیت اقتصادی موجود چندین بسته درنظر گرفته شد که یکی از آنها افزایش حقوق کارمندان بود، اما این مسئله تاکنون از سوی دولت مسکوت مانده است.

دولت تاکنون اقدامی برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان انجام نداده استبه گزارش ایران اکونومیست، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه درباره آخرین وضعیت افزایش حقوق کارمندان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی به منظور جبران وضعیت اقتصادی موجود چندین بسته درنظر گرفته شد که یکی از آنها افزایش حقوق کارمندان بود، اما این مسئله تاکنون از سوی دولت مسکوت مانده است.

وی افزود: ما نمی‌توانیم در این خصوص طرحی ارائه دهیم و دولت باید پیشنهاد خود را به صحن مجلس بیاورد.

حاجی‌دلیگانی تصریح کرد: کمیسیون اجتماعی می‌تواند با توجه به مسائل موجود افزایش حقوق کارمندان را در دستور کار قرار دهد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به طرح یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان خاطرنشان کرد:‌ علی رغم تأکیدات پی در پی نمایندگان در صحن مجلس و پیش بینی قانون برنامه ششم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان نیروهای لشکری و تأمین اجتماعی، دولت تاکنون هیچ اقدامی را در این زمینه انجام نداده است.

وی در پایان بیان کرد: ما تمام نظارت‌هایی که باید در این زمنیه انجام می‌دادیم را انجام دادیم و در برهه کنونی باید استنکاف از قانون را دنبال کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *