آخرین اخبار

🔵حاجی در جلسه علنی امروز مجلس: از انتشار میزان حقوق دریافتی نمایندگان بر اساس ماده ۲۹ برنامه ششم توسعه کل کشور تشکر می کنم.

🔵حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس: از انتشار میزان حقوق دریافتی نمایندگان بر اساس ماده ۲۹ برنامه ششم توسعه کل کشور تشکر می کنم. 🔹دریافتی نمایندگانی که از مجلس حقوق نمی‌گیرند نیز باید شفاف شود. به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تسلیت به جهت حادثه تروریستی شهر […]

اشتراک گذاری
01 مهر 1397
کد مطلب : 33972

🔵حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس:
از انتشار میزان حقوق دریافتی نمایندگان بر اساس ماده ۲۹ برنامه ششم توسعه کل کشور تشکر می کنم.
🔹دریافتی نمایندگانی که از مجلس حقوق نمی‌گیرند نیز باید شفاف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تسلیت به جهت حادثه تروریستی شهر اهواز اظهار داشت: لازم است دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی علت این حادثه را بررسی کرده و عوامل این واقعه را به مردم و دستگاه قضایی معرفی کنند.

وی افزود: لازم است از رئیس مجلس شورای اسلامی و هیئت رئیسه به جهت آنکه قرار است حقوق نمایندگان براساس ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه از شهریور ماه در سامانه ای منتشر شود، تشکر کنم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: البته برخی همکاران از مجلس حقوق نمی گیرند و باید تدبیری اندیشیده شود که دریافتی های آنان هم در این سامانه درج و شفاف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *