آخرین اخبار

🔺حسینعلی حاجی در دانشگاه رازی کرمانشاه : دانشجو موذن جامعه است اگر خوابش ببرد نماز مردم قضا میشود

🔺حسینعلی حاجی در دانشگاه رازی کرمانشاه : دانشجو موذن جامعه است اگر خوابش ببرد نماز مردم قضا میشود 🔼در قضیه لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم شما دانشجویان به کمک ما آمدیدوایستادگی کردید 🔼مدیران و معاونان بانک مرکزی دلسوز نبوده و نیستند و با حقوق های نجومی نمیتوانند حافظ بیت المال […]

اشتراک گذاری
08 شهریور 1397
کد مطلب : 33676

🔺حسینعلی حاجی در دانشگاه رازی کرمانشاه :
دانشجو موذن جامعه است اگر خوابش ببرد نماز مردم قضا میشود
🔼در قضیه لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم شما دانشجویان به کمک ما آمدیدوایستادگی کردید
🔼مدیران و معاونان بانک مرکزی دلسوز نبوده و نیستند و با حقوق های نجومی نمیتوانند حافظ بیت المال باشند

حماسه سازان؛نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل کشور در دانشگاه رازی کرمانشاه سخنرانی کرد
آقای حاجی در ابتدای این نشست به نقل از شهید بهشتی که فرمودند دانشجو موذن جامعه است و اگر خوابش ببرد نماز مردم قضا میشود اظهار داشت : احسنت به شما دانشجویان ! درخصوص لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم خیلی خوب درخشیدید. بار اول تعداد ما کم بود و شما دانشجویان به کمک ما آمدیدوایستادگی کردید.
عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس نهم و دهم مطالب ذیل را در این نشست در پاسخ به سوالات دانشجویان عنوان نمود:
۱-درحال حاضر جریان طرد شده از سوی مردم وبا حمایت استکبار جهانی برای تسلیم کشوربا دو حربه ناامید کردن مردم و خلع سلاح استرا تژیک کشور به کار افتاده اند.افرادی که دانسته یا ندانسته عمدتا القای به بن بست رسیدن کشور را انجام میدهند و با نظام محاسباتی نئولیبرالیسم در راس کار هستند.
۲- طرح اعاده اموال نامشروع با بحث ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ادغام شده و از کمیسیون مربوطه خارج شده که امیدواریم به نتیجه برسد.
۳-درخصوص بحث انتقال آب یک بحث ملی است و بنده حاضرم در اصفهان و حتی خوزستان برای صحبت حاضر شوم .
۴- درخصوص بحث حقوق مادام العمر نمایندگان که در مجلس هشتم رد شد در سال گذشته خود ما نیز طرح دادیم و مخالفت کردیم که خداراشکر این طرح مسکوت ماند.
۵- درخصوص طرح جامع مالیاتی که خود ما جهت شفاف سازی تهیه کردیم هنوز به طور کامل اجرایی نشده است و یکی از مباحث در طرح استیضاح وزیر اقتصاد بود.
۶- طرح عدم کفایت رییس جمهور که توسط ما کلید خورد با مطرح شدن سوال از رییس جمهور، منتظر ماندیم تا نتیجه آن اعلام شود و بعد تصمیم گیری کنیم نامه های متعددی برای تغییر تیم اقتصادی به رییس جمهور نوشته شد ولی چون اقدامی نشد خود ما دست به کار شدیم و ساکت نمی نشینیم.
۷- درخصوص موسسات مالی ومشکلات آنها مقصر بانک مرکزی بود که با اعلام بی اعتمادی، آن ها را زمین زد کما اینکه درحال حاضر چندین بانک به دور از هیاهو ادغام شده و سرمایه مردم حفظ شد.مدیران و معاونان بانک مرکزی دلسوز نبوده و نیستند و با حقوق های نجومی نمیتوانند حافظ بیت المال باشند .
طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی که توسط ماکلیدخورد ۸ ماه با اصرار های آقای سیف معطل ماند.شما به بقال سرکوچه تان هم توزیع سکه را می سپردید بهتر از آقای سیف عمل میکرد. ۵۷تن سکه و طلا و ۱۸میلیارد دلار ارز کشور معادل ۶سال یارانه و یک دوم بودجه کل کشور را به تاراج دادند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *