آخرین اخبار

حسینعلی حاجی در صحن علنی مجلس: آقای پزشکیان! آیا وزیری که فرق بین مردم میگذارد مستحق استیضاح نیست؟

حماسه سازان : حسینعلی حاجی لحظاتی پیش در صحن علنی مجلس: آقای پزشکیان! آیا وزیری که فرق بین مردم میگذارد مستحق استیضاح نیست؟ بیش از یک ونیم میلیون اصله درخت دشت برخوار در حال خشک شدن است…. آقای وزیر نیرو! چرا به غرب استان آب دادید ولی هزار وهفتصد هکتار باغات شمال استان اصفهان را […]

اشتراک گذاری
28 مرداد 1397
کد مطلب : 33519

حماسه سازان :

حسینعلی حاجی لحظاتی پیش در صحن علنی مجلس:
آقای پزشکیان! آیا وزیری که فرق بین مردم میگذارد مستحق استیضاح نیست؟
بیش از یک ونیم میلیون اصله درخت دشت برخوار در حال خشک شدن است….
آقای وزیر نیرو! چرا به غرب استان آب دادید ولی هزار وهفتصد هکتار باغات شمال استان اصفهان را ندیدید؟
مردم می پرسند اگر آب نیست چرا فقط برای برخوار نیست!
۲۸ مرداد ۹۷

حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:
یک و نیم میلیون اصله درخت در شاهین شهر، میمه و برخوار در حال خشک شدن است

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: به دلیل عدم تخصیص آب از سوی وزارت نیرو یک و نیم میلیون اصله درخت در حال خشک شدن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۸ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: یک و نیم میلیون اصل درخت در حوزه انتخابیه شاهین شهر، میمه و برخوار در حال خشک شدن است، چرا برای بقیه شهرستان ها آب دارند ولی به دشت برخوار آب نمی دهند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس بیان کرد: از ابتدا گفتیم فرقی بین شهرستان ها نگذارید یا به هیچ کدام از شهرستان ها آب ندهید یا آب را در اختیار همه شهرستان ها بگذارید اما وزارت نیرو با این تفاوت قائل شدن اختلافاتی را بین مردم ایجاد کرده است.

وی افزود: در ۱۶۰۰ هکتاری که یک و نیم میلیون درخت به صورت قطره ای آبیاری می شود، آب وجود ندارد اما آب را در اختیار دانشگاه صنعتی و پالایشگاه ها قرار می دهند که آن ها نیز حق آبه ندارند ولی به صورت غرقابی آبیاری می کنند.

حاجی دلیگانی گفت: آیا وزیر نیرو با این نوع مدیریت نباید استیضاح شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *