آخرین اخبار

مشکلات اقتصادی فعلی برآمده از مدل مدیریتی دولت است

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار بر لزوم پاسخگویی شفاف رییس جمهور درباره کاستی‌های موجود در کشور تاکید کرد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری رسا درباره «طرح سوال از رییس‌جمهور در صحن پارلمان» […]

اشتراک گذاری
23 مرداد 1397
کد مطلب : 33443

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار بر لزوم پاسخگویی شفاف رییس جمهور درباره کاستی‌های موجود در کشور تاکید کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری رسا درباره «طرح سوال از رییس‌جمهور در صحن پارلمان» اظهار داشت: رییس‌جمهور در ۵ سال اخیر اختیار کامل داشته است. آقای روحانی باید در این سال‌ها کار می‌کرد.

وی ادامه داد: آقای روحانی باید در صحن علنی پارلمان باید پاسخگوی کارهایی باشد که علیه مردم انجام گرفته و وضعیت کنونی را رقم زده است. قطعا مشکلات اقتصادی کنونی برآمده از نوع مدیریت رییس جمهور است که باید درباره آن توضیح داده شود.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  تاکید کرد: با توجه به فراوانی امضا درباره طرح سوال از رییس‌جمهور اگر روحانی نتواند صحبت‌های قانع کننده‌ای را ارائه دهد با رای مخالف مجلس مواجه خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: نمایندگان مجلس به عنوان نمایندگان مردم از رییس جمهور پرسش خواهند کرد و او نیز موظف است در محضر مردم به این سوالات پاسخ دهد./۸۵۶/ت۳۰۲/ق

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *