آخرین اخبار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌وگو با دانا: طرح “از کجا آورده اید” در کمیسیون حقوقی مجلس نهایی شد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: طرح از کجا آورده اید یکی از دستورکار های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز است و دولت هم در این موضوع ورود کرده است و به نظر می رسد اکثر نمایندگان با این طرح موافقت کنند. حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای […]

اشتراک گذاری
23 مرداد 1397
کد مطلب : 33441

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: طرح از کجا آورده اید یکی از دستورکار های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز است و دولت هم در این موضوع ورود کرده است و به نظر می رسد اکثر نمایندگان با این طرح موافقت کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص طرح “از کجا آورده اید مدیران و مسئولان” اظهارداشت: طرح از کجا آورده اید مسئولان و مدیران در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس به جمع بندی رسیده است و به زودی این طرح در صحن علنی مجلس مطرح می شود.

 

وی بر همین اساس اضافه کرد: پیش بینی ما از این طرح این است که نمایندگان بسیاری از این طرح در مجلس استقبال می کنند ، چرا که این طرح خواسته بسیاری نمایندگان و مردم در راستای شفاف سازی اموال مسئولان دارد.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس  ادامه داد: طرح از کجا آورده اید یکی از دستورکار های ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز است و دولت هم در این موضوع ورود کرده و به نظر می رسد اکثر نمایندگان با این طرح موافقت کنند.

 

حاجی دلیگانی همچنین در خصوص سامانه شفافیت حقوق ومزایای مدیران و مسئولان گفت: بر اساس ماده ۲۹ برنامه ششم توسعه دولت مسئولیت داشت سایت مربوط به این سامانه را در کشور ایجاد کند ، صحبتهایی درباره ایجاد و چگونگی ایجاد این سایت در مجلس می شود ولی هنوز دولت اقدام جدی برای ایجاد این سایت انجام نداده است.

 

وی افزود: مجلس هم در این زمینه کوتاهی کرده و باید هرچه زودتر نمایندگان در این باره به دولت اخطار و تذکر های لازم را بدهند، دو هفته قبل بنده در صحن علنی به دولت درباره تعلل در این خصوص تذکر شفاهی دادم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *