آخرین اخبار

حاجی : توجه ویژه به ایثارگران از اولویت‌های شرایط فعلی است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، توجه ویژه به قشر ایثارگر را از اولویت های مسئولان و دولتمردان در شرایط فعلی دانست. فاش نیوز – عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، توجه ویژه به قشر ایثارگر را از اولویت های مسئولان و دولتمردان در شرایط فعلی دانست. به گزارش خبرنگار پارلمانی […]

اشتراک گذاری
13 مرداد 1397
کد مطلب : 33292

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، توجه ویژه به قشر ایثارگر را از اولویت های مسئولان و دولتمردان در شرایط فعلی دانست.

فاش نیوز – عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، توجه ویژه به قشر ایثارگر را از اولویت های مسئولان و دولتمردان در شرایط فعلی دانست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، «حسین‌علی حاجی‌دلیگانی» نماینده ایثارگر مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در اوضاع فعلی کشور اگر چه کل آحاد جامعه را باید در نظر گرفت: اما قشر ایثارگر به عنوان عضوی از این جامعه مدنظر باشد. بنابر این اگر برای جامعه نسخه ای پیچیده شد، ایثارگران را هم در پی آحاد جامعه به خاطر ایثارگری و خدمات شان به نظام بایستی به صورت خاصتری دیده شوند.

وی افزود: جامعه بزرگ ایثار که محجوب و نجیب است که چه در دوران دفاع مقدس و حتی شرایط فعلی سختی ها را تحمل کرده و دم برنیاورده است، خدای ناکرده نباید از سوی مسئولان و دولتمردان مورد بی توجهی قرار گیرد.

نماینده مردم شاهین شهر و میم و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: متأسفانه با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور، عموم مردم در حال حاضر با مشکلات عدیده ای مواجه شده اند.

ایثارگران هم اگرچه خواسته هایی دارند، اما حتی آن را فقط برای خود نمی خواهند، بلکه آحاد جامعه را در آن دخیل می دانند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر خلاف آنچه که برخی از افراد مغرض در مورد جامعه بزرگ ایثار شبهه افکنی می کنند، به طور کلی توجه جامعه به ایثارگران به عنوان نماد دفاع از وطن همچنان به قوت خود باقی است.

حاجی دلیگانی در خصوص وضعیت دارو و درمان و ارائه خدمات بهداشتی به ایثارگران متذکر شد: در مورد مسائل خدمات بهداشتی و دارو و درمان وضعیت مطلوبی در جامعه ایثارگری وجود ندارد. من خودم در پیگیری های آخر مشاهده کردم، مواردی از اقلام دارویی مورد نیاز ایثارگران هنوز تأمین نشده و باعث بروز پاره ای از مشکلات شده است.

یک پاسخ به “حاجی : توجه ویژه به ایثارگران از اولویت‌های شرایط فعلی است”

  1. علی گفت:

    سلام
    وقتی بخاطر ۲ ماه غیبت پشت دفترچه ای من از کسری خدمت ایثارگران محروم بشوم در نهایت ناعدالتی است. آنوقت چطور انتظار باشد که توجه ویژه به ایثارگران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *