آخرین اخبار

♨رونمایی حاجی از کتابی در صحن علنی امروز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۹۷ مجلس

♨رونمایی حاجی دلیگانی از کتابی در صحن علنی امروز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۹۷ مجلس حاجی در تذکری شفاهی با اشاره به اینکه دولت اقتصاد لیبرالی را برای مردم مسلمان ما پیچیده است اظهار داشت : 🔺در بررسی اجمالی زیر بنای اقتصادی دولت به کتابی برخوردیم که برخی از نزدیکان دولت نیز به رئیس جمهور در […]

اشتراک گذاری
10 مرداد 1397
کد مطلب : 33259

♨رونمایی حاجی دلیگانی از کتابی در صحن علنی امروز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۹۷ مجلس
حاجی در تذکری شفاهی با اشاره به اینکه دولت اقتصاد لیبرالی را برای مردم مسلمان ما پیچیده است اظهار داشت :
🔺در بررسی اجمالی زیر بنای اقتصادی دولت به کتابی برخوردیم که برخی از نزدیکان دولت نیز به رئیس جمهور در نگارش آن کمک کرده اند!
🔺در صفحه ۷۸۲ این کتاب زیر بنای اقتصاد کشور لیبرالی دانسته شده است!
🔺فشار آورده بر مردم بدلیل این نوع نگاه است.
🔺به آقای روحانی تذکر می دهم اقتصاد مقاومتی را که نسخه شفابخش اقتصاد کشور است اجرایی کند.

حاجی دلیگانی: همه مشکلات اقتصادی به زیربنای لیبرالی دولت باز می‌گردد

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل اصلی مشکلات اقتصادی مردم زیربنای لیبرالی اقتصاد است.

به گزارش ایسنا، حسین علی حاجی دلیگانی در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: زمانی که به زیربنای برنامه‌های اقتصادی دولت نگاه می‌کنیم به کتابی که نوشته‌ آقای روحانی است و برخی افراد نظیر آقای نوبخت و نهاوندیان با ایشان همکاری داشته‌اند باز می‌گردد که در صفحه ۷۸۲ آن نوع زیربنای اقتصادی را لیبرالی می‌دانند و لذا اگر فشار بر مردم وارد می‌شود و شاهد جنگ ارزی هستیم و فقرا فقیرتر شدند و اقتصاد کشور تعطیل شده است و تورم افسارگسیخته وجود دارد تعجبی نباید کرد، چرا که همه این مسائل به این زیربنای غلط باز می‌گردد.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دلیل مشکلات امروز این است که مقاومت اقتصادی را هیچ مسئولی اجرایی نکرده است و به مکتب لیبرالی در اقتصاد روی آورده‌ایم و براساس آن برای ملت مسلمان نسخه پیچیده‌ایم.

وی در پایان گفت: مردم فکر می‌کنند که براساس اسلام اقتصاد کشور در حال اداره شدن است در حالی که اینگونه نیست. آقای روحانی باید به اقتصاد مقاومتی که نسخه شفابخش اقتصادی کشور است توجه کنند و آن را اجرایی کنند تا رفاه مردم تامین شود.

یک پاسخ به “♨رونمایی حاجی از کتابی در صحن علنی امروز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۹۷ مجلس”

  1. شهروند گفت:

    بجای تذکر ، راهکارکاربردی ارایه دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *