آخرین اخبار

امروز از جناب‌عالی این انتظار را داشته و داریم که از طرف مجلس پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را که حرف‌های گُنده‌تر از دهانش می‌زند، می‌دادید.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه، دوم مرداد) پارلملن در تذکری به ماده ۱۱۰ آیین‌نامه داخلی مجلس استناد کرد و خطاب به لاریجانی که ریاست را به عهده داشت، گفت: امروز از جناب‌عالی این انتظار را داشته و داریم که از طرف […]

اشتراک گذاری
02 مرداد 1397
کد مطلب : 33149

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه، دوم مرداد) پارلملن در تذکری به ماده ۱۱۰ آیین‌نامه داخلی مجلس استناد کرد و خطاب به لاریجانی که ریاست را به عهده داشت، گفت: امروز از جناب‌عالی این انتظار را داشته و داریم که از طرف مجلس پاسخ یاوه‌گویی‌های ترامپ را که حرف‌های گُنده‌تر از دهانش می‌زند، می‌دادید.

براساس این گزارش، لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده شاهین‌شهر با بیان اینکه ما که نباید جواب هر حرف مُفتی را بدهیم، گفت: این حرف‌ها سطح دیپلماتیک نداشت، او آدم قالتاقی در عرصه بین‌المللی است به‌طوری که او (پمپئو) و رئیسش در سطح بین‌المللی به فساد شُهره هستند.

رئیس مجلس با تأکید بر اینکه ایالات متحده دچار بی‌نظمی در دیپلماتیک شده و توحشی را در این عرصه رقم می‌زند، خاطرنشان کرد: ترامپ دیپلماسی جاهلانه را دنبال می‌کند. خداوند در قرآن می‌فرماید چنین افرادی را به حال خود رها کنید، خودشان، خودشان را خراب خواهند کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *