آخرین اخبار

در صحن علنی مجلس مطرح شد؛ حاجی: لزوم ایجاد فضایی برای ارائه نظرات نمایندگان درخصوص مشکلات مردم

در صحن علنی مجلس مطرح شد؛ حاجی: لزوم ایجاد فضایی برای ارائه نظرات نمایندگان درخصوص مشکلات مردم/ دکتر لاریجانی: پیشنهاد مطروحه در هیات رئیسه بررسی می شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خواستار ایجاد فضایی برای ارائه نظرات نمایندگان درخصوص مشکلات مردم شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در […]

اشتراک گذاری
31 تیر 1397
کد مطلب : 33117

در صحن علنی مجلس مطرح شد؛
حاجی: لزوم ایجاد فضایی برای ارائه نظرات نمایندگان درخصوص مشکلات مردم/ دکتر لاریجانی: پیشنهاد مطروحه در هیات رئیسه بررسی می شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خواستار ایجاد فضایی برای ارائه نظرات نمایندگان درخصوص مشکلات مردم شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۳۱ تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: طی دو هفته ای که بین مردم بودیم، مشکلات مردم را مشاهده کردیم و در این رابطه نیاز است سایت و فضایی ایجاد شود تا نمایندگان بتوانند مشکلات جامعه را به آنجا منتقل و دغدغه های آنها را پیگیری کنند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم باید در جریان فعالیت های مجلس باشند، افزود: باید گزارشی از تصمیمات و خروجی شورای عالی هماهنگی اقتصادی به جامعه ارائه شود، زیرا مردم باید در جریان فعالیت ها و تصمیمات مجلس باشند تا امیدوار شوند.

وی با انتقاد از اینکه تولیدکنندگان با مشکلات عدیده ای روبرو هستند و تولید با مشکل مواجه شده است، تصریح کرد: کارگران و مهندسان با بحران بیکاری مواجه هستند، بنابراین ضروری است فضایی مشخص شود که تمامی نمایندگان بتوانند به آنجا مراجعه و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را طرح و به مجلس ارائه دهند.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: این تذکر وارد است و می طلبد کمیسیون های مجلس فعالیت های خود را جمع بندی و در جلسه ای با وزرا آنها را پیگیری و نتیجه را به مجلس ارائه کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهاد شما در مورد ایجاد فضایی برای ارائه نظرات نمایندگان در هیات رئیسه مطرح می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *