آخرین اخبار

حاجی خبر داد: پایان عملیات آسفالت محور شاهین‌شهر – علویجه تا شهریور امسال

✅پس از پایان سفر معاون وزیر راه وشهرسازی به منطقه، حاجی دلیگانی خبر داد: پایان عملیات آسفالت محور شاهین‌شهر – علویجه تا شهریور امسال نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات آسفالت محور۴ مسیره شاهین‌شهر – علویجه از تقاطع بزرگراه تهران – اصفهان، با ۳۵ میلیارد ریال هزینه شهریور […]

اشتراک گذاری
18 تیر 1397
کد مطلب : 32891

✅پس از پایان سفر معاون وزیر راه وشهرسازی به منطقه،
حاجی دلیگانی خبر داد:
پایان عملیات آسفالت محور شاهین‌شهر – علویجه تا شهریور امسال
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات آسفالت محور۴ مسیره شاهین‌شهر – علویجه از تقاطع بزرگراه تهران – اصفهان، با ۳۵ میلیارد ریال هزینه شهریور امسال به پایان خواهدرسید.
حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: عملیات آسفالت محور۴ مسیره شاهین‌شهر – علویجه از تقاطع بزرگراه تهران – اصفهان، با ۳۵ میلیارد ریال هزینه شهریور امسال به پایان خواهدرسید.
وی افزود: از مجموع ۴۰ کیلومتر طول این محور، ۱۷ کیلومتر در حال عملیات آسفالت‌ریزی است که با پایان این طرح راه‌سازی رفت‌وآمد شبانه‌روزی ۱۲ هزار خودرو تسهیل خواهد شد.
نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وزارت راه و شهرسازی پیش‌تر برای بهسازی و آسفالت این طرح ۱۵۰میلیارد ریال هزینه کرده بود.
حاجی دلیگانی درباره احداث محور میمه به دهق به طول ۳۵ کیلومتر اظهار داشت: این محور با مشارکت یکی از خیران بدین‌صورت در حال ساخت است که حاج مصطفی ملااحمدی مجری این طرح، ۱۱۵ میلیارد ریال برای عملیات زیرسازی آن هزینه می‌کند و پس از مهر امسال که این عملیات به پایان خواهدرسید وزارت راه و شهرسازی عملیات آسفالت آن را شروع خواهد کرد.
عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس اضافه کرد: محور میمه به دهق بخشی از برای ترافیکی استان چهارمحال و بختیاری به نجف‌آباد – دهق – علویجه – میمه – تهران را با رفت‌وآمد شبانه‌روز هزار دستگاه خودرو سبک و سنگین روان‌تر خواهد شد.
وی تکمیل کنارگذر پیامبر اعظم(ص) در شهرستان برخوار به طول ۲۹ کیلومتر را از طرح‌های دیگر وزارت راه و شهرسازی بیان کرد که برای تکمیل این طرح ملی ۳۵ میلیارد ریال اعتبار موردنیاز است.
این عضو فراکسیون ولایی مجلس دهم یادآور شد: با بهره‌برداری از این کنارگذر رفت‌وآمد ساکنان شهرهای دولت‌آباد و دستگرد و روستاهای مسیر روان‌تر خواهد شد، همچنین طرح حرم تا حرم به طول ۶کیلومتر در مسیر شهرهای دولت‌آباد، سین، شاپورآباد و روستای محسن‌آباد در این شهرستان زیرسازی و آسفالت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *