آخرین اخبار

تذکرات کتبی آقای حاجی /از معدن تراورتن میمه تا بیمه کارگران ساختمانی

***- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر  و میمه و برخوار به رئیس جمهور در خصوص اینکه مردم تا چه زمانی باید چوب بی‌تدبیری رئیس بانک مرکزی را بخورند و جنابعالی تا چه زمانی می‌خواهید با تخلفات بانک مرکزی درباره موسسات مالی، بازار ارز، سکه و خودرو سکوت کنید. ***- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی […]

اشتراک گذاری
12 تیر 1397
کد مطلب : 32816

***- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر  و میمه و برخوار به رئیس جمهور در خصوص اینکه مردم تا چه زمانی باید چوب بی‌تدبیری رئیس بانک مرکزی را بخورند و جنابعالی تا چه زمانی می‌خواهید با تخلفات بانک مرکزی درباره موسسات مالی، بازار ارز، سکه و خودرو سکوت کنید.

***- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار به وزیر کشور در خصوص اینکه چرا استاندار اصفهان در واگذاری معدنی در بخش میمه به ضوابط محیط زیستی توجه نمی‌کند.

***– تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار به همراه ۱۷ نماینده دیگر به وزیر کشور در خصوص یادآوری التزام به قانون اساسی و استاندارانی که با اصل ۸۴ قانون اساسی مخالفت داشتند.

***- تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی به وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی در خصوص ضرورت تخصیص سهیمه بیمه ۹۰۰ نفر از کارگران ساختمانی شعبه تامین اجتماعی که از سالیان پیش نوبت هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *